BKS TARIM MAKİNALARI

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ynt: BKS TARIM MAKİNALARI

bks den nefret ettim 18li gobleleri çok ağır td95in önü sürekli havada gidio yolda nadasta çizi çukurundan geçmeye kalkınca motorun önü havaya kalkıyor hele çukura çapraz girersen olduğu yerde önler havadayken dönüyor :D gereğinden fazla ağır üretmişler :D çekili tip gobleler çok çok daha güzel...

güzel paylaşım cihan abi
yanlız fiyatlar bks ye biraz fazla çok daha sağlamları var
bence hiç bulaşma bks ye
ben çekiçkesen,türkaysan ve özdökene bak derim bundan hem ucuzdurlar hemde sağlamdırlar bilhassa çekiçkesen bende çok ayrı bi yeri var

_ÖzGüR_ link=topic=42105.msg383150#msg383150 date=1303157238' Alıntı:
güzel paylaşım cihan abi
yanlız fiyatlar bks ye biraz fazla çok daha sağlamları var
bence hiç bulaşma bks ye
ben çekiçkesen,türkaysan ve özdökene bak derim bundan hem ucuzdurlar hemde sağlamdırlar bilhassa çekiçkesen bende çok ayrı bi yeri var
haklısın özgür.dah aldığımız falan yok araştırıyoruz sizin gibi dostlarımızın sayesinde bilgi topluyoruz sağolun.

doganbey1 link=topic=42105.msg382753#msg382753 date=1303145430' Alıntı:
Aga merak etme onlar indirtir fiyatını :D
biraz ağlaştıkmı : ' ( bıktırıyoruz çeneyle tamam tamam diyor veriyor adam başından gitsin diye zuha-*-s zuha-*-s
Chn_Ozce link=topic=42105.msg383161#msg383161 date=1303157682' Alıntı:
haklısın özgür.dah aldığımız falan yok araştırıyoruz sizin gibi dostlarımızın sayesinde bilgi topluyoruz sağolun.
yalan ne bilgisi ucuzunu arıyoruz ;D zuha-*-s

ekoç link=topic=42105.msg383166#msg383166 date=1303157755' Alıntı:
biraz ağlaştıkmı : ' ( bıktırıyoruz çeneyle tamam tamam diyor veriyor adam başından gitsin diye zuha-*-s zuha-*-s yalan ne bilgisi ucuzunu arıyoruz ;D zuha-*-s
:D çaktırma artık.abi tillerde türkaysan daha iyi.bi bak sitesinden.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...