TD65D 4X4 GÜBRE ÇEKİMİNDE-MISIR YERİ ÖN HAZIRLIK HAYVAN GÜBRESİ ÇEKİYORUM

01.02.2010
5,124
1,139
Aksaray

S.a arkadaşlar yeni TD65D yi deneme fırsatı buldum 2 gündür açık besilerdeki ve biriktirdiğim hayvan gübrelerini çekiyorum,buraya sılajlık mısır ekeceğim (pıoneer 31y43) tarla yeni aldığım yer önceki sahipleri hep icara veriyorlardı yani toprağı biraz ıslah etmek lazım,yeni TD sattığımız TD serilerinden daha seri ve daha sessiz olmuş ok-*-s artı olarak diğerlerinede 4 lü piston çıkışı attırmıştık bundaki piston çıkışı kilitlemeli o yüzden kepçeyle daha pratik iş yapılıyor malum kepçeyle haşir neşirim ama çok mazot yakıyor tt50 ne iyiydi kokluyordu kerata. :D
abcd0018s.jpg

abcd0016k.jpg

abcd0015rl.jpg

abcd0014xs.jpg

abcd0013e.jpg

abcd0012a.jpg

Ynt: TD65D 4X4 GÜBRE ÇEKİMİNDE-MISIR YERİ ÖN HAZIRLIK HAYVAN GÜBRESİ ÇEKİYORUM

tekrar hayırlı olsun, romorkda güzelmiş. yalnız kepçenın duruşu yanlış anlaşılabilir benden söylemesi :)

doganbey1 link=topic=42238.msg385007#msg385007 date=1303322025' Alıntı:
Mehmet abi eline sağlık. Tarlanın ıslah olması gerek. İcara verilen yerler genelde böyle oluyor

en güzel ıslah çeşidi yanmış gübre ve nadas herhalde demi icar tarlalar bizim burdada öyle hem çok bozuk olur hem bakımsız öyle adamlar varki icar tarlaya pulluk bile vurmuyor

Yorumlarınız için hepinize teşekkürler arkadaşlar :D icar konusunda hemfikiriz sürekli icara veilen topraklar verimsizleşiyor,otlanıyor vs.

koly gelsin mehmet abi çok güzel yapıyorsun mısır yerleri fln olsun bizde hep atarız çok faydalı oluyor..;)