Satocan

Satocan58: Satilmis Günes, 31 yasimdayim, aslen sivasli olup Almanya Frankfurtta yasamaktayim. Firsat buldukca köye gidip köycülük yapmayida ayraca cok severim. Planlarim yolunda giderse Nisan 2012 de temelli türkiyeye dönecem.

Ynt: Yeni Baskanlari taniyalim...

Tanıyan kişiiler tanıyordur ama tanımıyanlar için : 18 yaşındayım Burdur da yaşıyorum. GRAFİK TASARIM ve FOTOĞRAFÇILIK bölümün de okuyorum. İnş bu sene biitiyor hayırlısı ile.

ertac sahın : 22 yasındayım .aslen emırdaglı olup sıvrıhısar da yasamaktayım .ayrıyeten usak unıversıtesı makıne muhendıslıgı ogrencısıyım . ' ' cıftcılık meslek degıl ,yasam bıcımı ' ' dıye dusunuyorum :)

Listede adım olmasına rağmen daha göreve alınmadım ama kısaca kendimi tanıtayım:

Adım Ahmed Bertan Gülsu, Kayseri / Pınarbaşı / Dikilitaş köyündenim. Şu anda Ankara ' da, Gazi Üniversitesi Gazi Eğitim Fakültesi Sosyal Bilgiler Öğretmenliği Bölümü / Eğitim Programları ve Öğretim alanında yüksek lisans yapıyorum.
Yazın ve diğer bilumum tatillerde soluğu köyümde alıyor ve tam gaz çiftçilik yapıyorum :D

aksazli = adım ismail kurum 23 yaşındayım kütahya simav aksaz köyünde yaşıyorum .mendüstri meslek lisesi metal işleri bölümü mezunuyum ayrıca beko leoder ve forklift operotörlüğü de yaptım.. çiftçilikten ve avcılıktan haz alıyorum ..zevkle yapıyorum ..diğer arkadaşlarada görevlerinde başarılar diliyorum...

ben de yeni listelerde varım.bende kendimi tanıtayım ben Buğra,16 yaşındayım,kırklarelide oturuyorum

Ali abi hayırlı olsun.
Ben Muhammet Doğan
Yaşım 16. Sivas doğumluyum ve sivasta yaşıyorum.
9 ay sivasta okul için oturuyorum. Ancak yaz tatilinde ve bazı hafta sonlarında köye dönüp çiftçilikle uğraşıyoruz.
9. Sınıf Raylı Sistemler öğrencisiyim.
Herkese yeni görevinde kolay gelsin.