Tarım Sanayinde Müşteri Memnuniyeti

28.07.2010
2,411
371
KONYA

arkadaşlarım abilerim sonuçta muhabbet bölümü demi bu üretici şikayetindede bulunabiliriz herhalde sizde görüşlerinizi belirtirsiniz anlaşır kaynaşır geçinir gideriz :)

1.Tebrik ve Teşekkür mesajım İLGİ MAKİNA ya kendilerinden mail yoluyla broşür istedim o kadar ilgilendiler ki sagolsunlar öyle bir broşür geldiki tanıtım cd sine kadar herşey vardı içinde
Tüm ürünlerine ait broşürler ve tanıtım cd si yine kendi reklamlarının yer aldıgı bir dosya içinde 2 gün içinde elime ulaştı kargo getirdi ve kargo parasını dahi ödemişlerdi.

İLGİ MAKİNA TEŞEKKÜRLER ok-*-s ok-*-s ok-*-s ok-*-s ok-*-s *098*- *098*- *098*- *098*-

2.Tebrik ve Teşekkür mesajımda ÇEKİÇKESEN tarıma kendilerindende aynı şekilde broşür istedim.İLGİ nin dosyası kadar ayrıntılı ve ince ögeler içermesede kargo ücreti ödenmiş bir şekilde 2 gün içinde broşürler elime geçti.

ÇEKİÇKESEN tarımada teşekkürler alk-*s alk-*s alk-*s alk-*s ok-*-s

Bundan sonraki mesajlarım kesinlikle tebrik veya Teşekkür içermemektedir şyt-*-sa şyt-*-sa şyt-*-sa şyt-*-sa kız-*sw kız-*sw kız-*sw

öncelikle ünlü tarıma broşür istegi içeren bir mail attım karşılıgında okundu istegi gönderdim mailim okundugu halde bırakın katalog göndermeyi bir mesaj dahi atmadı kendileri.
! ay sonra mailimi yeniledim yine hakeza aynı kişi mailimi okudu ve yine herhangi bir ses seda yok. Zannediyorum ki müşteriye verilen önem düşük bu firmada. uyy-*s uyy-*s uyy-*s

arkasından alpler tarımada yazdım yine aynı hakeze bırakın broşür göndermeyi ilgilenmediler bile kendileri sagolsunlar.

aynısı tekrar aydın pulluk içinde geçerli oda aynı hiç ilgilenmedi bile.

bu duyurular kesinlikle reklam veya firma kötüleme için degildir.sadece bilinmesi içindir.

Yorum yazacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

Ynt: Tarım Sanayinde Müşteri Memnuniyeti

diiğerlerini blmemde aydın ppullukta bide kamyanya gibi bişi war puluk anahtarlıgı ve broşür gönderiyoruz diye onu doldurup yinemi gelemdi abi :)

bazı firmalarda böyle sorun oluyor.. ben de erkunta atıyordum mail adam benı aramıyordu babamı arıyordu :D ya wbana mail yazsın cvbını alsın derdim :) olabiliyor böyle durumlar :)

maglesef bütün firmalar ayni duyarlilikda degil rahim gardas. sonucta tarim sanayiinin müsteri potansiyeli %80 köylüdür ve bildiginiz üzere bi kac sene öncesine kadar köylü hic bir yerde ciddiye alinmazdi. ama simdi durum ayni degil. sehirli genc sehirlidir. baska yere ayak uyduramaz. ama köylerimiz eskisi gibi degil. hem yeni yetisen nesilden dolayi hemde teknolojinin verdigi olanaklarla arastiriyor seciyor ve ona göre aliyoruz. firmalarda artik bunun farkinda, haliyle onlarda artik daha dikkatli olmaya basladi...

SmhGwz link=topic=42333.msg386409#msg386409 date=1303466985' Alıntı:
diiğerlerini blmemde aydın ppullukta bide kamyanya gibi bişi war puluk anahtarlıgı ve broşür gönderiyoruz diye onu doldurup yinemi gelemdi abi :)

bazı firmalarda böyle sorun oluyor.. ben de erkunta atıyordum mail adam benı aramıyordu babamı arıyordu :D ya wbana mail yazsın cvbını alsın derdim :) olabiliyor böyle durumlar :)

bazı firmalar deyip geçmemek lazım gardaşım koskoca ünlü alpler aydın pulluk bu firmalar :D yok onuda doldurdum bırak anahtarlıgı cevap bile yok :D anahtarlık kampanyası 2008 deymiş ama hala duruyor orda :D

satocan58 link=topic=42333.msg386425#msg386425 date=1303469003' Alıntı:
maglesef bütün firmalar ayni duyarlilikda degil rahim gardas. sonucta tarim sanayiinin müsteri potansiyeli %80 köylüdür ve bildiginiz üzere bi kac sene öncesine kadar köylü hic bir yerde ciddiye alinmazdi. ama simdi durum ayni degil. sehirli genc sehirlidir. baska yere ayak uyduramaz. ama köylerimiz eskisi gibi degil. hem yeni yetisen nesilden dolayi hemde teknolojinin verdigi olanaklarla arastiriyor seciyor ve ona göre aliyoruz. firmalarda artik bunun farkinda, haliyle onlarda artik daha dikkatli olmaya basladi...

eskiden öyleydi kimse takmıyordu gardaşım dogru diyorsun şimdi herkes önemsemeye başladı niye artık tarıma dayalı piyasa oluştu çogu şehirlerde örnek konyada esnafın bir lafı vardır
' ' ÇİFTÇİDE OLMAZSA BİZDEDE OLMAZ ' '