new holland mibzer

Arkadaşlar new holland mibzer almayı düşünüyorum .Bu mibzeri kullanan veya bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilirmisiniz.
Veya bir altarnatif sunabilirmisiniz enfazla 15000 tl ye kadar

Ynt: new holland mibzer

14000 - 15000 tl arasında sanırım fiyatı bu fiyata değermi başka bir mibzermi daha iyi olur. Gaspardo bu alanda lider deniliyor bizim çevrede havalı mibzer yok onun için sadece teoride bilgimiz var.Daha açıklayıcı bilgi verebilirmisiniz teşekkürler.

sitede de kullanan vardır mutlaka arama kısmına gaspardo yazıp konu ile ilgili mesajları okumanda yarar var.
Evet sınıfında lider fiyatı yüksek biraz geçen bir arkadaşıma sordum sp modeli gübresiz 1300 TL + kdv gübreli modeli 17000 tl toplam fiyat diye söylemişlerdi. Ben geçen yıl sp gübreli ve bilgisayarlı modelini 19000 tl ye almıştım. Eğer çok yer ekiyorsan tavsiye ederim başka bir markayı düşünme bile.

kardeş biz geçen sorduk new holland dp 6lı gübre kovalı hibe destekli 15000 tl dediler gasbardo ayarında diyorlar bayinin dediğine göre şuan ellerinde kalmamış fabrikada buyıl üretimi bitirmiş seneye kaldı bizim iş ama şakalağa da gasbardo ayarında diyorlar birde johon derenin kendi ürettiği bir mibzer var oda iyi new hollandın ayarında ama parça ve servis sorunu var onunda

bilader bizim burda gaspardo var güzel iş çıkarıyor mu makineler ihtal tohumda daha iyi oluyor iyi değiştirdiler new hollandınki de aynısı arkadaşların dediği gibi