AGRAR FUL+FUL KASINTISIZ VE ARAÇ KAYBOLMADAN OYNAMA+multi

Ynt: AGRAR FUL+FUL KASINTISIZ VE ARAÇ KAYBOLMADAN OYNAMA

bahsi geçen tüm ayarlar ve multi v1.4 patch ile elde edilmiştir(diğerlerinde ki hata bundan daha çok ) bu patch sagdan soldan indirmeyin oyunu temizçe kurun sonra kendi uptade yapsın seriali girin sonra yapıştırrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Ynt: AGRAR FUL+FUL KASINTISIZ VE ARAÇ KAYBOLMADAN OYNAMA+multi

slm arkadaşlar,
agrar simulatör 2011 kurdum patch 1.1.0.4 düde kurdum ama ekipmanlar kendiliğinden kayboluyor. esc ya basınca yok oluyor. çok araştırdım ama bu soruna bi çözüm bulamadım. lütfen yardım edermisiniz.

halo35 link=topic=42340.msg412813#msg412813 date=1307311429' Alıntı:
slm arkadaşlar,
agrar simulatör 2011 kurdum patch 1.1.0.4 düde kurdum ama ekipmanlar kendiliğinden kayboluyor. esc ya basınca yok oluyor. çok araştırdım ama bu soruna bi çözüm bulamadım. lütfen yardım edermisiniz.

arkadaşlar yokmu hiç yardım edecek birisi. oyundan kaynaklanan bir sorunmu yoksa sadece bazı kişilerdemi var bu sorun merak ediyorum. aynı sorun herkeste yoksa demekki bizde bir problem var....

birde ekipmanlar taraktörün arkasından çıkıyor.

Ekipman kaybolması ve römorkun çıkması sorunu bende de var. Agrar yetkilileri bu sorunu ne zaman ve nasıl düzelteceler bilemiyorum ama, şu bir gerçek: Bu problem yüzünden oyunu bırakan sayısı epey fazla..

alper2687 link=topic=42340.msg416437#msg416437 date=1308035066' Alıntı:
Ekipman kaybolması ve römorkun çıkması sorunu bende de var. Agrar yetkilileri bu sorunu ne zaman ve nasıl düzelteceler bilemiyorum ama, şu bir gerçek: Bu problem yüzünden oyunu bırakan sayısı epey fazla..
Bırakanlardan Biride Benim.... kız-*sw kız-*sw kız-*sw kız-*sw kız-*sw kız-*sw kız-*sw kız-*sw kız-*sw duva*-*0 duva*-*0 duva*-*0 duva*-*0 duva*-*0 duva*-*0

takoz258 link=topic=42340.msg416686#msg416686 date=1308068772' Alıntı:
Bırakanlardan Biride Benim.... kız-*sw kız-*sw kız-*sw kız-*sw kız-*sw kız-*sw kız-*sw kız-*sw kız-*sw duva*-*0 duva*-*0 duva*-*0 duva*-*0 duva*-*0 duva*-*0

Biride Ben :p