Erkunt Nimet 70 -SmhGwz..

Ynt: Erkunt Nimet 70 -SmhGwz..

Sonunda Dun Gelen Erkuntumdan Bugun biraz göruntuler yogunum biraz ilerde daha farklı reismler gelecek..
Nimet 70(Tzf)
bi kaç sorum olacak.
1-Erkunta garanti 3 değilmi? Benim motorun kagıtlarında 2 yıl 300 saat yazıyor sanırım bugun öyle ibşiler gözume ilişti
2-bu kuyruk milive çeker kolları surekli yukardmı duracak
3-birde 1 km yol gittim geldim hararet göstergesi kalktı çok yeni oldugundanmı motor daha 1.11 saate geldi bungunki deneme suruşumle birlikte
4- çakmaklığa radio frekensli okutuculardan taksak.. güç çıkışı normaldir demi.. takabiliriz..

öncelikle hayırlı olsun kardeşim çok güzel valla güle güle kullan ALLAHım agız tadıyla binmek nasip etsin bereketli ekinler versin inşaallah
garantiyi bilmem kagıtta yazan geçerlidir ama sen yinede ara bayiyi sor bi
inşaallah yukarıda durmayacaktır yani :D sen başka kuyruk mili vitesa filan varmı ona bak vitesi boşa al kolu aşagı indir :D
yeni motor hararete kalkar zaten çok ısıtmadan sıkıştırarak bineceksin alıştıktan sonra normale döner
çakmaklıkta sabit elektrik vardır her zaman

Herkese çok tşekkür ederim..
ERKUNT_TRAKTÖR link=topic=42364.msg387153#msg387153 date=1303546452' Alıntı:
hayırlı uğurlu olsun tekerine taş deymesin 40-50 saate geçince taşlar yerine oturmaya başlar ondan önce yok şöyle yok böyle demeye gelmez
zati bi 10 saat kadar normal gezinti şeklinde daha sonrada işlerde kullanmayı planlıyoruz elimizde başka motorda war zati.. birde yolda tam gaz giderken çok zıplatıyor lastik aınçları kaç bunun ayarlım biraz şunu :D
rahimavci link=topic=42364.msg387132#msg387132 date=1303543344' Alıntı:
öncelikle hayırlı olsun kardeşim çok güzel valla güle güle kullan ALLAHım agız tadıyla binmek nasip etsin bereketli ekinler versin inşaallah
garantiyi bilmem kagıtta yazan geçerlidir ama sen yinede ara bayiyi sor bi
inşaallah yukarıda durmayacaktır yani :D sen başka kuyruk mili vitesa filan varmı ona bak vitesi boşa al kolu aşagı indir :D
yeni motor hararete kalkar zaten çok ısıtmadan sıkıştırarak bineceksin alıştıktan sonra normale döner
çakmaklıkta sabit elektrik vardır her zaman
SAolasın denecem ya flashdike sarkı atmak daha kolay oluyor :D
demirciler_14 link=topic=42364.msg387011#msg387011 date=1303505474' Alıntı:
52 bine aldık kab.klimalı ama şuanda o paraya hayatta wermezler :)

Hayırlı olsun kardeş. Allah kazasız belasız güle güle kullanmayı nasip etsin. Kaça aldınız?
Tşkler..

Hayırlı olsun gule gule kullanın kuyrukmılı kolunun tortaya cek bosda dursun gostergede daıma lambası yanacakmıs servıs dedı bızede
kardes gec geldı dıe kafana soru ısaretlerı cıkmasın bız bı akrabaya kısmet alcaktık tam 3,5 ay gun attılar bıze zaten adam ben alası yokdu borcdan ama gıttıkce sıra cogalıyomus GÖKTAŞLAR bayısının elınde daha tam 4 bın sıparıs varmıs

Tşkler..
demirciler_14 link=topic=42364.msg389376#msg389376 date=1303826513' Alıntı:
Kardeş peşin fiyatı mı 52 bin. Yoksa takasla falan mı aldınız?
takas yok.. 52 bine alıyoruz şuan 5 bin verdik dahada verecez.. ama ilk anlaşma 12 bin nakit + 40 bin kredi çekip verecez..
berat06 link=topic=42364.msg389382#msg389382 date=1303827696' Alıntı:
Hayırlı olsun gule gule kullanın kuyrukmılı kolunun tortaya cek bosda dursun gostergede daıma lambası yanacakmıs servıs dedı bızede
kardes gec geldı dıe kafana soru ısaretlerı cıkmasın bız bı akrabaya kısmet alcaktık tam 3,5 ay gun attılar bıze zaten adam ben alası yokdu borcdan ama gıttıkce sıra cogalıyomus GÖKTAŞLAR bayısının elınde daha tam 4 bın sıparıs varmıs
tşkler.. eed biraz geç geldi işte 'malın iyisi altı ayda gelirmiş :) '