Kendi Arpa Hasatımız...!!!

Arkadaşlar geçen gün kendimizin 100 dönüm civarı arpa yerimizi biçtik. O gün çok yoruldum. 20 römork arpa çektim. Bir araba gelene kadar diğeri doldu. Zar zor yetiştirdim. 80 dönüm ektiğimiz bir tarla vardı. Çok verimliydi. Tarlaya çıkan yol çamur ve engebeliydi. Römorkları kazasız belası her seferinde bayırlardan çıkardım. Bu resimlerde kıydığımız tarla ufak bir parçaydı. İlk defa kıyıcıyı denedik. Diğer traktör resimleride 80 dönüm ve diğer tarlalardan anca traktörü çekebildim....

Vidyo:

http://www.dailymotion.com/video/x5sk5e_claas-medion-340-harvesting-the-bar

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

[move]
[size=18pt]
First CLAAS....!!!
[/size] *098*-[/move]

Ynt: Kendi Arpa Hasatımız...!!!

Yorumlar için tekrar teşekkürler...
@Özgür: Arpalar 500-750 kg arası değişiyor. Buğdaylar 600 kg ' yi geçik. Yarında kanolayı deniyecez bakalım...
@Bulduklu: Ares ve Medion o tarlaya gelene kadar güneş battıydı. ARES ' le olsaydım kesin çekerdim...

alipasalierkan link=topic=4859.msg51023#msg51023 date=1213908595' Alıntı:
Yorumlar için tekrar teşekkürler...
@Özgür: Arpalar 500-750 kg arası değişiyor. Buğdaylar 600 kg ' yi geçik. Yarında kanolayı deniyecez bakalım...
@Bulduklu: Ares ve Medion o tarlaya gelene kadar güneş battıydı. ARES ' le olsaydım kesin çekerdim...
sansina kus :D

Erkan Abi gerçekten çok güzel resimler ellerine sağlık.. Allah bin bereket versin..
Ayrıca bir sorum olacak 1 dönüm tüm dünyada 1000 metre kare olarak nasıl 1 metre her yerde 100 cm ise geçer.Neden Türkiye ' de değişiklik gösteriyor?