MF 5435

Ynt: MF 5435

09MF5400b.jpg

her türlü özellik bilgisi var burada tecrübe bilgilerinide kullanan arkadaşlar aktarır size

http://www.konedata.net/Traktorit/MF5425_08.htm

ben gecen hafta elazıg da inceledim bu traktörü site üyelerimizden ferhat ın abisi nihat bey elazıg bayisi çok hoş adamdı biz yeni traktör almamıza ragmen alıcı olmamamıza ragmen saolsun ilgilendi çayını içip traktörleri inceledik..
5435 gercekten özellikli bi traktör perkins motor lu süspansiyonlu ve yarı otomatik bi şanzımana sahip debriaj kullanmadan vites degiştirme imkanı sunuyor..4 farklı devirli pto ya sahipti, tasarım olarak ta çok başarılı 96bg kendi segmentinde ses getirecek bi traktör. hidrolikleri güçlü teknik olarak hoş traktör ama pratikte kullanıp test etmedik. fiyatları 100bin tl civarında zannedersem.. mf nin türkiyedeki serileri içerisinde en begendigim serisi bu 3600 e göre cok cok başarılı bi seri.. yakıt ve çekişini kullananlar yorumlar artık.. kubota almadan evvel arastırmıştım fiyat olarak pahalı gelmişti bana onun için tercih etmemiştim. güzel bi seri bu serinin daha buyukleri daha guzel dinamik tork var sanırım 5445 ve 5455 lerde.. sanırım 5450 ler de cıkmış.. detaylı arastırmanı ve kullanmanı öneririm öle kararını ver..

90 BG diye gördüm ben orda 90 bg az degil ama çıkacak bazı sorunlar var

mf agır motor oldugu için 90 bg ne kadar iyi olur bu 1
2.sine gelelim torku olan bi motor bu dolayısıyla toorkda gücünü motordan alıyor ve motorda beygir kaybına yol açıyor yaklaşık 6 bg çalar tork diyor servis bunuda göz önünde bulundurmak lazım diyorum ben

köyümüzde 6445 mf var 90 bg kaliteyse kalite konforsa konfor mükemmel tek kelimeyle ama tarlada benim td nin yanında dahi duramaz 4 lü dönerliyi çektiremedik motora sürekli baylıyor

itiraz edecek arkadaşlar olabilir onun için topragıomızın sert oldugunu belirtiyim

saolasın.bgn mf bayindeydik illa tutturdular 5445 al diye .neden diye sorduğumda 5425 ile 5435 bu modeller dışındaki serilerde commonrail sistemi var dedile. sormak istediğim common rail sistemi bu kadar fark ettirirmi.

fatihkabak link=topic=42482.msg387573#msg387573 date=1303579918' Alıntı:
saolasın.bgn mf bayindeydik illa tutturdular 5445 al diye .neden diye sorduğumda 5425 ile 5435 bu modeller dışındaki serilerde commonrail sistemi var dedile. sormak istediğim common rail sistemi bu kadar fark ettirirmi.

cr biraz daha geç bayılır