O ESKİ HALİNDEN ESER YOK ŞİMDİ :) ALPLER , ALPLER OLALI BÖYLE PULLUK GÖRMEDİ :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ne zaman dır güneşli hava yı bekliyordum bugün hava müsaitti sabahın erken saatinde işin başına koyuldum.Tek renk yapmak istemedim. Çift renk olsun dedim siyah ve kırmızı böyle boyadım :) ben ce gayet güzel oldu güçç*-* Sizin Fikirlerinizi Bekliyorum cidd*-*-*

İlk Kat...

2. Katı Attım.

Ve Mutlu son :D

Ynt: O ESKİ HALİNDEN ESER YOK ŞİMDİ :) ALPLER , ALPLER OLALI BÖYLE PULLUK GÖRMEDİ :)

Chn_Ozce link=topic=42492.msg387648#msg387648 date=1303582772' Alıntı:
ali alpler görmesin hemen rengi kopyalar.çok güzel olmuş alk-*s alk-*s
:) taklit edilemez patentlidir Tokmakcı :D
incesu85 link=topic=42492.msg387656#msg387656 date=1303583044' Alıntı:
başkası olma kendin ol hesabı,
böyle daha güzel olmuş
Aynen öle :) sağolasın
DqN 58 link=topic=42492.msg387661#msg387661 date=1303583149' Alıntı:
:D Ali abi siyah süper olmuş
:D sağol muhammed

Ynt: O ESKİ HALİNDEN ESER YOK ŞİMDİ :) ALPLER , ALPLER OLALI BÖYLE PULLUK GÖRMEDİ :)

Lale gibi olmuş :D biraz daha özenerek yapacaktın onu :D boya birleşim yerlerinde keskin hatlar olmalıydı :D Laleler laleler :D Alim şaka bi yana güzl olmuş. Ama o mutlu sonda yüzünde başka bi ifade var sanki :D zıhahahah anladın sen :D

Kırmızı vaz geçilmez, siyah gizemli :) güzel paylaşım ali:) motorun boyası da soluk sa onuda hallediver:) güzel boyamışsın

dolcevita link=topic=42492.msg387664#msg387664 date=1303583303' Alıntı:
ve mutlu son :D eline saglık güzel paylaşım
:D sağol seyit abi
doganbey1 link=topic=42492.msg387668#msg387668 date=1303583590' Alıntı:
Lale gibi olmuş :D biraz daha özenerek yapacaktın onu :D boya birleşim yerlerinde keskin hatlar olmalıydı :D Laleler laleler :D Alim şaka bi yana güzl olmuş. Ama o mutlu sonda yüzünde başka bi ifade var sanki :D zıhahahah anladın sen :D
:D olr du kardeşim de bu sefer lik böle idare ett artık :) alah alah o ifade yi özel den söle bakem bi ;D
SmhGwz link=topic=42492.msg387669#msg387669 date=1303583650' Alıntı:
üztünede Tokmakcı yazaydın :D alk-*s
tşkler.

Alple sağolsun her yakaya soğuk baskı yapmış yazamadım yoksa onu da hazırlamıştım :) sğaolası semih
GENÇ EYMIRLİ link=topic=42492.msg387671#msg387671 date=1303583770' Alıntı:
Kırmızı vaz geçilmez, siyah gizemli :) güzel paylaşım ali:) motorun boyası da soluk sa onuda hallediver:) güzel boyamışsın
:) Patron un gönlünü etsem onu da boyayacam Kırmızı her zaman vazgeçilmez :) tabiki

Güzel ve iyi bir çalışma olmuş Ali. Avrupa pulluklara benzemiş. Bizim firmalar masraf olmasın, iş olmasın diye hep tek renk çalışıyorlar. Aslında böyle daha güzel....;)

Ali gerçekten çok güzel olmuş eline emeğine sağlık,sanatınıda konuşturmaya başlamışsın,paylaşım için teşekkürler. ok-*-s

güzel iş çıkarmışsın be kardeşim ama ilk katını antipas atsaydın keşke, boyada birdaha kabarma kolay olmazdı.

kardeşim çok hoş olmuş yav valla güzel çalışmışssın emeğine sağlık :) ama massey pulluğu o kadar süre nasıl havada tuttu hhiç salmadımı ??*-s bizim 165 lik 5 dk kalmıyo yere indiriyoda zuha-*-s

benim çok hoşuma gitti gayet güzel olmuş hatta fikri çaldım bile sarı lacivert yapacam benim pullugu :)

ALLY SEN BU İŞİ KAPMIŞIN BENİMDE HOŞUMA GİTTİ VALA ACABA BU KOMRESÖRDEN BİDE BENMİ ALSAM GERÇEKTEN GÜZEL OLMUŞ ELİNE SAĞLIK..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...