Balya Yapımı Satımı Taşıması Herşey Burada

İşleme Başlıyoruz. biçtiğimiz Ekinin Tarlasına Kare Balya yapımında Kullanılan Balya makinasını bir traktöre bağlayarak Götürüyoruz. Biçerdöverin Biçtiği Bölümlerdeki yerde oluşan samanların üzerinden geçerek Balyalarımızı Oluşturacağız. Balya makinasının çalışması için Traktöre Bağladıktan Sonra “B” Tuşuna basıyoruz.
1.jpg

Daha Sonra Balya yapma işlemini bitirdikten sonra Balyaları toplama işlemine geçiyoruz. Bunun içinse Otomatik Balya Toplama Römorkunu bir traktör Yardımı ile tarlamıza Götürüyoruz ve çalıştırmak için “B” tuşuna basıyoruz ve Balyaları toplamaya başlıyoruz.
2.jpg

Balya toplama işlemi bittikten sonra Sıra geldi Balyaları Satmaya. Römork Dolduktan sonra Çiftliğe Dönüyoruz Silolarımızın olduğu yere ve Römorku Samanlığa Geri geri yaklaştırıyoruz.Aşağıda ki resimde Olduğu Gibi Yaklaştıktan sonra “O” Tuşuna basıyoruz.
8.jpg

“O Tuşuna bastıktan sonra Römorkumuz Otomatik Bir Aşağıdaki Resimin Pozisyonunu Alıyor Ve Bekliyoruz.
9.jpg

Hemen Üstteki Resimde Olduğu Gibi Bir Pozisyon Aldığımız Zaman tekrar “O” ya basıyoruz ve Satış işlemi Gerçekleşiyor Arkadaşlar

Ynt: Balya Yapımı Satımı Taşıması Herşey Burada

Saçmalığa bak yaptığımız balyaların neden hepsini satıyoruz ? Ahıra götürelim hayvanlar yesin ? Hem neden balyaları kendi çiftliğimizde satıyoruz ?

DqN 58 link=topic=42517.msg388180#msg388180 date=1303647303' Alıntı:
Saçmalığa bak yaptığımız balyaların neden hepsini satıyoruz ? Ahıra götürelim hayvanlar yesin ? Hem neden balyaları kendi çiftliğimizde satıyoruz ?

oyun böle degiştiremeyiz ki :)

tşekkürler valla süper oldu bu bilgi ama ben balya makinesi aldım kare degil yuvarlak balya yapıyor bide mod makineyle yaptıgım balyayı toplamadı araba

rahimavci link=topic=42517.msg393935#msg393935 date=1304496410' Alıntı:
tşekkürler valla süper oldu bu bilgi ama ben balya makinesi aldım kare degil yuvarlak balya yapıyor bide mod makineyle yaptıgım balyayı toplamadı araba

O balya kuçukse toplamaz sadece ojinal balya olcak orda bi tane daha var o dikdortken yapa kardeşm