95 66 DT satmayı dusunuyorum

Ynt: 95 66 DT satmayı dusunuyorum

arkadaslar model 2002 saat 2082 fıyat 50.000.00 ytl dusunuyorum... makına cok temız. sıfır almıstım sofor bınmedı daha. yeterınce traktorum var o yuzden satmayı dusunuyorum.

ya ben bu motoru aradim sordum intoko da
ilani vardi 55 milyar diodu adam galericiler 53 verdi vermedim diodu sen simdi buna nasil 50 milyar istion eminmisin bu traktorun senin olduguna yoksa sallion mu kafadan ya sen yalancisin yada satan adam

walla kardeş sen bu traktöre 50 istiyosan sen de biraz war demektir .... +++++ bide bu traktörün ne iş yaptığını başkaları zor yapar ben den söylemesi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

arkadaslar mrb. öncelıkle sıvaslı arkadasa cevap vermek ıstıyorum. kotu söz sahıbıne yakısır. evet 55 ıstıyordum cunku pıyasa arastırması yapmamıstım mal benım olduguna gore fıyatı ıstedıgım gıbı sekıllendıre bılırım bu benım en dogal hakkım. bu pıyasada ne kadar sahtekar oldugunu bılmıyorsun galıba, bende yenı ogrenmıs oldum. benı arıyorlar ne ıstıyorsun dıye 55 dıyorum cok dıyor 50 verırım dıyor bıraz konusduktan sonra 53 e tamam dıyor ben dusunmekk ıcın zaman ıstıyorum tamam dıyor. daha sonra aradıgında 15 pesın vereyım kalanı 1 aylık cek dıyor, sahsı bankalarda arastıyorum sahtekar cıkıyor bende bu kısıyle gorustukden sonra sızın gıbılere bılmeden 53 verıyor dıyorum. baska bır kısı takasa tutalım dıyor ben dusunmedıgımı soyluyorum ama ısrar edıyor merak edıyorum neyle takas yapmayı dusunuyor dıye. 99 model cıftceker 285 vereyım ustune 15 nakıt vereyım dıyor 285 ı tutudugu fıyat 40 bın ytl pekı ben bu ınsanlarla nasıl ugrasıcam sız karar verın. sızde bılıp bılmeden yalancı vs. gıbı yakısmayacak sozler sarfedıyorsunuz. dedıgım gıbı kotu soz sahıbıne yakısır... sıze cevabım bu. gelelım jılet_2020 arkadasa ben dedıgınıx gıbı bırı degılım cunku herkesı kendınız ıle karıstıyorsunuz. +++++++ bide bu traktörün ne iş yaptığını başkaları zor yapar ben den söylemesi!!!!!!!!!!!!! nedemek bı acıklama yaparmısın hangı yaptıgı ısı hangı baskası zor yapar cevabını beklıyorum jılet.

gardas ben senle msn de konustum eger tabi konustugum sensen diye suphede kaldim onu ogrenmek icin bunu yazdim benim konustugum adam 55 den asagi inmiodu traktor de ayni traktor olduguna gore
sen tresimleri bi yer aldin dedim aklimca yalandan satilik die yazdin buraya kafadan da 50 salladin sandim neyse kusura bakma ufak bi yanlis anlasilma var

sana kufrettigimi nerden bilion ben ortaya konustum ama ustune sen almissin ben ne zaman konu acsam
resim yukleyemiom ve benim actigim konu kitlenio baktim bi konu acmislar resimsiz hala acikti konu bende dedim heralde bu kural sade bana islio die buna sinirlendim tmm mi bide cikartmissiniz resim koyma mecburiyetin ugrasiom ugrasiom yuklenmio buna da uyuz oldum zaten bide onu gorunce cifte standarty var dieeeeeeeeeee kizdim okkkkkkkk

sivasli link=topic=4873.msg51331#msg51331 date=1213964059' Alıntı:
sana kufrettigimi nerden bilion ben ortaya konustum ama ustune sen almissin ben ne zaman konu acsam
resim yukleyemiom ve benim actigim konu kitlenio baktim bi konu acmislar resimsiz hala acikti konu bende dedim heralde bu kural sade bana islio die buna sinirlendim tmm mi bide cikartmissiniz resim koyma mecburiyetin ugrasiom ugrasiom yuklenmio buna da uyuz oldum zaten bide onu gorunce cifte standarty var dieeeeeeeeeee kizdim okkkkkkkk

Sana yazdığım cevabı oku. Kilitlemenin sebebinide güzelce öğren sonra çifte standart yapıyorsunuz diye iddaa et.

ya kardeş benim demek istediğim şu idi benim akrabadada war bi tane bundan 1 numara satmayı bi daha düşün derim yine de senin kararın saygı duyarızzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz