AKSARAY Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği 2011 Genel Seçimleri-24/04/2011

01.02.2010
5,124
1,139
Aksaray
S.a arkadşalar bu gün AKSARAY Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliğininin genel seçinmleri vardı asil ve yedek üyeler seçildi,seçim Aksaray Grand Eras Hotelde yapıldı bende damızlık birliği (ön soykütüğü) üyesi olarak oradaydım ve oy kullandım arkadaşlar toplantıda 28 maddelik bir öneri sundular üyelere tabi bütün maddeler 300-500 milyarlık yatırımlar vs.ireler oylamayıda üyelere hitaben kabul edenler etmeyenler şeklinde sordular yaklaşık 1000 küsür kişi vardı salaonda 50-100 kişi kaldırıyor kabul diye etmeyenler 3-5 el kabul edildi bazı maddelere bizim yaptığımız itirazlarada kulak arkası ettiler söz hakkıda vermediler nitekim pek demokratik olmayan bir şekilde maddeler onaylandı seçim yapıldı ve bi taraf kazandı biz Aksaraylı sığır yetişticilerine hayırlı olur İNŞALLAH. ??*-s

bu günden kareler.

yakın planda oturan benim yanımdaki form üyelerimizden kesikbaş nickli bir abim onunyanındaki bıyıklı kişide başka bir abimiz.
abcd0005x.jpg

abcd0020.jpg

abcd0004w.jpg

abcd0003ce.jpg

Buda herşeye evet diyen bilinçsiz kitlemiz
abcd0001h.jpg

Ynt: AKSARAY Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği 2011 Genel Seçimleri-24/04/2011

Hayırlısı olsun Hacım..:) Demokraside alınacak çok yolumuz var. Siz yine iyisiniz, grand otel falan.. Bizimkilerin seçimlerinin resimlerini yayınlasam; traji komik olur..:) Yani sen anladın durumu..

Ynt: AKSARAY Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği 2011 Genel Seçimleri-24/04/2011

nailyetek link=topic=42575.msg388368#msg388368 date=1303668989' Alıntı:
Hayırlısı olsun Hacım..:) Demokraside alınacak çok yolumuz var. Siz yine iyisiniz, grand otel falan.. Bizimkilerin seçimlerinin resimlerini yayınlasam; traji komik olur..:) Yani sen anladın durumu..
Anladım abide Grand olsa ne yazar sonuçta bizden kesilen paralarla yapıyorlar masrafları bügün blonçoyu ve yatırım önerilerini dikkatle dinledim trilyonlarca para dönüyor bu rada misal vereyim sağmal inek başı 50 lt süt kestiler bunun parasını aldılar tabi onuda 2010 ocak ayı fiyatlarından hesapladılar lt si 850 den kestiler hiç vermedik o fiyatlara 275 tl lik ön soy kütüğü desteği 230 tl ye düştü. : ' (

hacimmet link=topic=42575.msg388383#msg388383 date=1303670293' Alıntı:
Anladım abide Grand olsa ne yazar sonuçta bizden kesilen paralarla yapıyorlar masrafları bügün blonçoyu ve yatırım önerilerini dikkatle dinledim trilyonlarca para dönüyor bu rada misal vereyim sağmal inek başı 50 lt süt kestiler bunun parasını aldılar tabi onuda 2010 ocak ayı fiyatlarından hesapladılar lt si 850 den kestiler hiç vermedik o fiyatlara 275 tl lik ön soy kütüğü desteği 230 tl ye düştü. : ' (
Bak Hacım şöyle bir örnek vereyim; biraz düşünürsen taşlar yerine oturacaktır..
Hayvan doğar; bin bir zahmetle ilk adımlarına şahit oluruz, derken ilk yudumlarına, ilk sesine, ilk çiftesine, tos vurmasına,v.s. devam eder.. Sonra gül gibi olan hayvan, solmaya başlar, büyük ihtimal iç parazit vardır..:) İlaç v.s. halletmeye çalışırız ama giden gitmiştir.. Neyse başlar boynunu kaşımaya; tüyleri ters döner v.s. bi bakarsın dış parazit..:) Yine ilaç, banyo, v.s. mücadele ederiz, eski halinden eser kalmaz..:) Bu arada epey bi asalak, haşerat v.s. i farkında olmadan beslemiş oluruz.
Eğer kendimizi de yeni doğan bir buzağının yerine koyarsak; ... :S taşlar yerine oturacaktır. Bizi buna mecbur edenler utanmalı.