Traktörümdeki HATTAT imzası...

Bugün tesadüfen fark ettim.Traktörün damper valfinde Hattat logosu var.Hema da olabilir.

cmg1879.jpg

By ali

Ynt: Traktörümdeki HATTAT imzası...

HEMA ürettiği hidrolik sistemlerini birçok firma kullanıyor. örneğin ürettiği hidrolik sistemlerinin yüzde yirmibeşini yurt dışına jhoondere e satıyor.

Bugün bereket tv deki reklaminda hattat da 0,8 den bahsetti yakitta.)) yaw hepmi baskasinin aldigi böyle az yakar. bize niye denk gelmez. biz 1,5 olsa cok iyi diyoz millet 1 litreye cok diyo...

satocan58 link=topic=42656.msg389719#msg389719 date=1303850519' Alıntı:
Bugün bereket tv deki reklaminda hattat da 0,8 den bahsetti yakitta.)) yaw hepmi baskasinin aldigi böyle az yakar. bize niye denk gelmez. biz 1,5 olsa cok iyi diyoz millet 1 litreye cok diyo...

Aynen katılıyorum abi, bende olduğunda 1.6 litre yakan traktör bir başkasında olduğunda 0.8 litrede kalıyor, nasıl oluyor ben de anlamıyorum. Ya millet yalan söylüyor ya da ben traktör kullanmayı bilmiyorum... :D

Holland link=topic=42656.msg389792#msg389792 date=1303859134' Alıntı:
Aynen katılıyorum abi, bende olduğunda 1.6 litre yakan traktör bir başkasında olduğunda 0.8 litrede kalıyor, nasıl oluyor ben de anlamıyorum. Ya millet yalan söylüyor ya da ben traktör kullanmayı bilmiyorum... :D
çıplak kral hikayesimi acaba