zetorun goble ile gidişine bi bakın

Ynt: zetorun goble ile gidişine bi bakın

sekoo19 link=topic=42663.msg515093#msg515093 date=1326921931' Alıntı:
erkuntu almadan önce zetor bayiside bunu izletmişti bana nasıl gidio bak die :D zetor kakalıcadı bana bu videoyla
bizim burdan biri bayisini aldı abi temmuzda felan aldı o zaman 7 8 tane motor geldi bayiye deneme yapma kalktılar alan adamlar ne puluk ayarlamasını biliyo ne vites tutura biliyo nede gide biliyo artislik olsun diye ayarladı el gazını indi aşa motor biraz gitti puluk bi kalktı motor çiziden cıktı yolandı dereye doğru adam bi başladı koşturma zuha-*-s motoru yakalama çalışıyo temmuzdan beri oo motorlar dükkanın önünde alan felan yok zaten alıncak motor değil şahsen benim hoşuma gitmedi

Zetor çok güçlü makinadır kim ne derse desin. Ama burada tutunamadı. Parçaları % 100 kendi üretimi olan nadir markalardan. Bu yüzden parça uyumu çok güzel ve kayıp edilen güç daha az

sekoo19 bence sana zetor dıye erkuntu kakalamıslar.sen zetoru kacdefa surdun de kotuluyorsun erkunt alanları gorduk neyımıs erkunt cok cekermıs tabıkı ceker 20 dekara 60 lıtre mazotu yakarsan cekersın bana ıcırseler ben bıle 50 beygıre cıkarım.kımsenın malını kucumseme herkez emek verıp bıseyler yapmaya calısıyor