erkunt 70 56 çekişmesi

slm erkunt 70 4*4 le 70 56 4*4 ü kıyaslarmısınız (güç yönünden). sizcehangisi daha güçlüdür ve neden? bizim köyde bi 70 56 cı var çekişmek istiyo ben traktör çekişmesinden yana değilim ama biyerden sonra insan hazmedemiyo videolarda tek çeker erkunt çekmiş ama fikrinizi almak istiyorum.

Ynt: erkunt 70 56 çekişmesi

erkunt alır kardeş çekersin ama bende takma taraftarı deilim.bnm zetorada dediler fiat 8066 ile takalım die ama ben takmadım kork tuğumdan deil ama ben takmama arkadaş dedim adama takalım pullukları girelim çifte ozaman görüşürüz korktu gelmiyo

bende çiftçekeri var nimetin yeni kasa 70 56 tek çekerle taktık ama bende tek çekerdedim difransyel klitini kilitlemedim aldı goturdu tek arka frenler kısıyodu frene basıyorum 7056 oldugu yerde patiaj ediyo çekemiyo dedim sonunda erkuntu rolantiye bırakacagım tek çekerde ve uzerinden inecegim sen istedigini yap motorunun uzerinde dedim kabul etmedi erkunt açık ara ile hem tarlada hem çekişmede çok rahat alır ve 70 56 da kabinlidi arkası hafif değildi bizimki ise çadırlı video da var ama çok kısa pek bişey anlaşılmıyo ama istersen bakabilirsin

cazgin0020 link=topic=42694.msg392151#msg392151 date=1304254440' Alıntı:
bende çiftçekeri var nimetin yeni kasa 70 56 tek çekerle taktık ama bende tek çekerdedim difransyel klitini kilitlemedim aldı goturdu tek arka frenler kısıyodu frene basıyorum 7056 oldugu yerde patiaj ediyo çekemiyo dedim sonunda erkuntu rolantiye bırakacagım tek çekerde ve uzerinden inecegim sen istedigini yap motorunun uzerinde dedim kabul etmedi erkunt açık ara ile hem tarlada hem çekişmede çok rahat alır ve 70 56 da kabinlidi arkası hafif değildi bizimki ise çadırlı video da var ama çok kısa pek bişey anlaşılmıyo ama istersen bakabilirsin
videona baktım kardeş yorumun için sağol pullukta çekiştik açık ara öndeydi bizim erkunt şimdi takıp çekişecez bakalım. videoyuda paylaşıcam sonuç ne olursa olsun

AKGÜN43 link=topic=42694.msg390151#msg390151 date=1303923928' Alıntı:
ağır traktör kendını çabuk öldürür başka bı sey olmaz. . .
ağır traktör kendini niye çabuk öldürsün ki alakası yok.erkunt çeker deneme hiç moralin bozulur.çiftde veya yüklü rampada deneyin daha iyi onu kabul etmiyosa traktörün ağırlıklarını eşitleyin :D

144fenomen link=topic=42694.msg457077#msg457077 date=1318953525' Alıntı:
ağır traktör kendini niye çabuk öldürsün ki alakası yok.erkunt çeker deneme hiç moralin bozulur.çiftde veya yüklü rampada deneyin daha iyi onu kabul etmiyosa traktörün ağırlıklarını eşitleyin :D
arkadş çekemz dememişki ağır traktör çabuk yir kendini.. bende katılıyorm. 3 tonluk x 70 hp motorla nimet eşit şartlarda çalışsa 3 ton daha uzun süre gider he tabi kalitede var işin içinde o ayrı..
rampada deneyeblrler çekşmede erkunt alabilr fkt erkunt rampada o kadar iyi sayılmaz.. son vitesi hızlı çnkü çabuk bayılıyor bide ağır .!