KÜÇÜK İŞLETMELER İÇİN YEM KARMA MAKİNASI

Ynt: KÜÇÜK İŞLETMELER İÇİN YEM KARMA MAKİNASI

Cihan; güzel bir alet, aslın da böyle bişey düşünüyoruz.. Şu an yaz geldi hayvanlar dışardan beslenmeye başladığı için yem karma işi pek kalmadı. 15 güne yemlemeyide keseriz heralde.. Nasip olurda slaj mısırları ekebilirsem ve olursa 10. ay gibi böyle bişeye ihtiyaç var.. Sizi o zaman bu konuda rahatsız ederim. Eğer imalatçı kişi üretimden vazgeçmezse..Bir de fiyatı..? özelden yazsanda olur..
Bu arada paylaşım için teşekkürler..

doganbey1 link=topic=42700.msg390192#msg390192 date=1303926517' Alıntı:
:D getirmeyen :D :D hahaha
senin gibi olsun ;D
nailyetek link=topic=42700.msg390193#msg390193 date=1303926535' Alıntı:
Cihan; güzel bir alet, aslın da böyle bişey düşünüyoruz.. Şu an yaz geldi hayvanlar dışardan beslenmeye başladığı için yem karma işi pek kalmadı. 15 güne yemlemeyide keseriz heralde.. Nasip olurda slaj mısırları ekebilirsem ve olursa 10. ay gibi böyle bişeye ihtiyaç var.. Sizi o zaman bu konuda rahatsız ederim. Eğer imalatçı kişi üretimden vazgeçmezse..Bir de fiyatı..? özelden yazsanda olur..
Bu arada paylaşım için teşekkürler..
tamam nail abi istediğin zaman rahatsız edebilirsin.üretim bitmez.sen ne zaman istersen yaptırırız bidaha.

doganbey1 link=topic=42700.msg390184#msg390184 date=1303926344' Alıntı:
1 tane sipariş verebilir miyim acaba ? yalnız beyfendi parası izmir çırpı ERGUN KOÇ VE CİHAN ÖZECE den alınacaktır. :D
siparişiniz paketleme işlemleri yapılmaktadır.... faturası kesilen ürünü işlemlerini kargo takip merkezinden yapabilirsiniz sop-*-sa sop-*-sa uyy-*s zuha-*-s

bekliyor olacağım gelmezse en yakın mahkemeye başvuruda bulunup katakulli ile dolandırıldığımı beyan edecem :D :D

GENÇ EYMIRLİ link=topic=42700.msg390205#msg390205 date=1303926887' Alıntı:
Nasıl abi bunu yere mi gömecez kaç hayvanın yemini karabiliyo bi seferde fiyatları ni biliyosan söyleyiver
kardeşim ben tam bilmiyorum kaç baş baktığına ama ergun abi biliyordur.traktörün kollarına bağlanıyor.kuyruk miliyle çalışıyor.

Chn_Ozce link=topic=42700.msg390208#msg390208 date=1303927012' Alıntı:
kardeşim ben tam bilmiyorum kaç baş baktığına ama ergun abi biliyordur.traktörün kollarına bağlanıyor.kuyruk miliyle çalışıyor.
onlar 50 diyorlarda ben zannetmiyorum ancak 25/30 baş bakar fiyatıda yanılmıyorsam 5..5.5 civarıydı ortakol ile alet gibi traktörün arkasına takılıyor dikkatli bakın gerekirse arkaya tekerlek de takılıyor güzel basit bir makina samanı otuda çok güzel inceltiyor

Güzelmiş sabit sistem yem karma makinesi önümüzdeki yıllarda alamyı planladıklarım arasında var ama hareketlisini düşünüyorum paylaşım için tşk

hacimmet link=topic=42700.msg390240#msg390240 date=1303929325' Alıntı:
Güzelmiş sabit sistem yem karma makinesi önümüzdeki yıllarda alamyı planladıklarım arasında var ama hareketlisini düşünüyorum paylaşım için tşk
hareketlisi derken traktörle çekileni diyosun sanırım mehmet abi öyle ise bu dedikleri öyle oluyo benim istediğim sabit söz konusu olan traktore kazayağı koten gibi takılıyo yanlış anlamadıysam

GENÇ EYMIRLİ link=topic=42700.msg390251#msg390251 date=1303929690' Alıntı:
hareketlisi derken traktörle çekileni diyosun sanırım mehmet abi öyle ise bu dedikleri öyle oluyo benim istediğim sabit söz konusu olan traktore kazayağı koten gibi takılıyo yanlış anlamadıysam
Sen yazınca fark ettim arkadaşım buda çekili sistemmiş traktöre takılıyormuş zaten öyle olunca olabilir aslında bununla dar yemliklere girilebilir ok-*-s

hacimmet link=topic=42700.msg390417#msg390417 date=1303938471' Alıntı:
Sen yazınca fark ettim arkadaşım buda çekili sistemmiş traktöre takılıyormuş zaten öyle olunca olabilir aslında bununla dar yemliklere girilebilir ok-*-s
evet hacım bu makina tam senin tt 50 ye göre.