KÜÇÜK İŞLETMELER İÇİN YEM KARMA MAKİNASI

Ynt: KÜÇÜK İŞLETMELER İÇİN YEM KARMA MAKİNASI

Chn_Ozce link=topic=42700.msg390419#msg390419 date=1303938536' Alıntı:
evet hacım bu makina tam senin tt 50 ye göre.
Valla bizede uygun bu makina; çünkü bu sene 200 metre ilerden; ahıra kadar 800 balya ve 30 ton sılaj sırtımızdan geçti.
Babamı az ikna ettim; hasat iyi geçerse bunu alabiliriz.. Tam bize göre, tek sıkıntı kralın hergün marşına basıp çalıştırılması, -25 lerde biraz sorun olabilir.. Onada bi çözüm bulurum.

makina güzel, ancak imalatı yapan servisin adres bilgileri ve iletişim kurabileceğimiz telefon numarası veya ileti adresi, bir de makinanın fiyatı ne, servis hizmeti varmı, garantisi varmı, bunlar gibi açıklayıcı bilgileri de verirseniz sevinirim, ayrıca bunu paylaştığınız için teşekkürler.

Çok güzel ve kaliteli bir konu, Türk yapımı olmasıda ayrı bir güzellik.
Tebrik ederim. Yalnız fiyatının açıkça yazılmamasına bir anlam veremedim.

n_cebeci link=topic=42700.msg397744#msg397744 date=1305054686' Alıntı:
Çok güzel ve kaliteli bir konu, Türk yapımı olmasıda ayrı bir güzellik.
Tebrik ederim. Yalnız fiyatının açıkça yazılmamasına bir anlam veremedim.

fiyat galiba talebe göre şekillenecek.müşteri çıkmazsa 5, birkaç kişi isterse 10, herkes isterse 15 000

nailyetek link=topic=42700.msg390193#msg390193 date=1303926535' Alıntı:
Cihan; güzel bir alet, aslın da böyle bişey düşünüyoruz.. Şu an yaz geldi hayvanlar dışardan beslenmeye başladığı için yem karma işi pek kalmadı. 15 güne yemlemeyide keseriz heralde.. Nasip olurda slaj mısırları ekebilirsem ve olursa 10. ay gibi böyle bişeye ihtiyaç var.. Sizi o zaman bu konuda rahatsız ederim. Eğer imalatçı kişi üretimden vazgeçmezse..Bir de fiyatı..? özelden yazsanda olur..
Bu arada paylaşım için teşekkürler..

Konuyu daha önce görmemiişim nail abi sen al bunu bana küçük gelir bu :)

yem karma makinesi çok faydalı bir şey hele siilajınızda mevcutsa almanızı tavsiye ederim bizde bu sene yeni aldık fimaks marka 3 metreküp çok memnunuz sapı samanı otu silajı yarmayı atıyoruz içine çok güzel şekilde karıyo hayvanlar yerken hiç ziyan etmiyo
ama yem karma makinesi alırken kesinlikle dikey makineleri tercih edin sakın yatay almayın pişman olursunuz...
yatay makineler uzun vadede çok arıza yaratıyor...
eğer kaliteli bir makina almak istiyorsanız 3 kuruş fazla verin ve fimaks kalitesini tercih edin...

İzmir ' de bulunan Tosun Tarım da bu alanda iyiymiş.

http://www.tosuntarim.com.tr/tosuntarim/urunler/yem-karma-makinasi.html

Tel: 0.232 512 63 34

E-mail: tosun@tosuntarim.com.tr

Fimaks için bilgi almak istiyorsanız;

info@fimaks.com adresine mail atabilir, 444 26 94 numaralı telefonu veya 0533 490 34 58 GSM numarasını arayabilirsiniz.

Ya da bu sayfadan direkt mesaj gönderebilirsiniz.

http://www.fimaks.com/iletisim.php?LANG=TR

Fimaks online katalog:

http://www.fimaks.com/katalog/

arkadaşlar ben ayteksan kullanıyorum çok da memnunum zaten ilk küçük makinayı türkiyede cıkaran ayteksan diğerleri sonradan türedi biraz herkese ayteksanı tavsiye ederim.