Türk olmak kadar gurur verici bir şey olabilirmi ?

adszkq8.png

Hangi Ülkenin Bayrağı Şerefli Bir Şekilde Dalgalanıyor?

adsz1sq0.png

Hangi Ülkenin Atası Bukadar Asil Bukadar Karizmatik Bukadar Yakışıklı?

adsz2di6.png

Hangi Ülkede Bukadar Görkemli Kutlamalar Var?
adsz22rw2.png

askerms4.jpg

Hangi Ülkenin Askeri Bukadar Çok Seviliyor Cana Yakın Atası İçin Gözyaşı Döküyor?

22082007264xf0.jpg

Hangi Ülkede Atasına Bukadar Saygı Duyan Seven Genç Var?

grnt016wn9ba8.jpg

Hangi Ülkenin Atasının Kabri Bukadar Görkemli Ve Mükemmel?

grnt015zh3so9.jpg

Hangi Ülkenin Askeri Şehit Olunca Bukadar Şanlı Bayrağa Sarılıyor?

Ynt: Türk olmak kadar gurur verici bir şey olabilirmi ?

Remi düzenleyen kardeşimi can yüreğiyle kutluyorum, eline sağlık birde Ulu Önderimiz ATATÜRK ' ün Traktör üzendeki resmini koyduğunda dahada mükemmel olurdu, yinede güzel olmuş ve eline sağlıl

fsmehmetozhan link=topic=4898.msg50815#msg50815 date=1213893335' Alıntı:
Remi düzenleyen kardeşimi can yüreğiyle kutluyorum, eline sağlık birde Ulu Önderimiz ATATÜRK ' ün Traktör üzendeki resmini koyduğunda dahada mükemmel olurdu, yinede güzel olmuş ve eline sağlıl
Saol abi

image002.jpg

5b02b.jpg

Cumhurbaşkanı Gazi Mustafa Kemal, Orman Çiftliği ' nde traktör sürerken

kardes cok guzel bı paylasım olmus elıne saglık yunus
benım en hosuma gıden askerın goz yasının sılınmesı normalde onlar bellı saatlerde yer degıstırıo onun dısında hareket bıle etmıyor ben arada anıtkabıre gıdıyorum her gıttıgımdede tıklım tıklım oluyo turk olmak gercekten gurur verıcı
bu arada ataturk un surdugu yerler suan hala ıslenmekte ama oralarında suyu ısındı tum cıflık suan hayvanat bahcesı olmakla karsı karsıya suan mahkemelık oldu o arazı eger olurda hayvanat bahcesı olursa dunyadakı en buyuk park olcak !!!!

salih link=topic=4898.msg52129#msg52129 date=1214131278' Alıntı:
kardes cok guzel bı paylasım olmus elıne saglık yunus
benım en hosuma gıden askerın goz yasının sılınmesı normalde onlar bellı saatlerde yer degıstırıo onun dısında hareket bıle etmıyor ben arada anıtkabıre gıdıyorum her gıttıgımdede tıklım tıklım oluyo turk olmak gercekten gurur verıcı
bu arada ataturk un surdugu yerler suan hala ıslenmekte ama oralarında suyu ısındı tum cıflık suan hayvanat bahcesı olmakla karsı karsıya suan mahkemelık oldu o arazı eger olurda hayvanat bahcesı olursa dunyadakı en buyuk park olcak !!!!
walla ne diyim Devlet bir seyler yapiyor ama insallah orasi hayvanat bahcesi olmaz en azindan tarihimize sahip cikalim