MISIRLARIN SON HALİ 29-04-20011 (EKOC'UNDUR)

Ynt: MISIRLARIN SON HALİ 29-04-20011 (EKOC'UNDUR)

P güzel bi paylaşım, 1.ürünler Ekoç un 2. ürünler Cihan ın olacak galiba.. Maşallah 41 kere, bereketli olur inşallah.. bizim mısırlar daha torbada, hatta bi kısmı bayide..:D Yulaflarda Ekoç un mısırlar kadar oldu..
Cihan birde; pnömatik mibzeri ilk defa kullanacam bu sene mısır ekiminde, sönmezler marka. bunlaraın ayarı v.s. nasıl oluyor.

nailyetek link=topic=42817.msg391487#msg391487 date=1304097545' Alıntı:
P güzel bi paylaşım, 1.ürünler Ekoç un 2. ürünler Cihan ın olacak galiba.. Maşallah 41 kere, bereketli olur inşallah.. bizim mısırlar daha torbada, hatta bi kısmı bayide..:D Yulaflarda Ekoç un mısırlar kadar oldu..
Cihan birde; pnömatik mibzeri ilk defa kullanacam bu sene mısır ekiminde, sönmezler marka. bunlaraın ayarı v.s. nasıl oluyor.
hepsi benim olacak abi.napcak ekoc bu yaştan sonra parayı :D
nail abi pnömatik mibzerde hiç bi bilgim yok bizdede yok kullanmadım.nasip olursa şakalak almayı düşünüyoruz bizde.ergun abi uzun yıllardan beri kullandığı için sana daha çok yardımcı olacaktır.

Chn_Ozce link=topic=42817.msg391493#msg391493 date=1304097888' Alıntı:
hepsi benim olacak abi.napcak ekoc bu yaştan sonra parayı :D
nail abi pnömatik mibzerde hiç bi bilgim yok bizdede yok kullanmadım.nasip olursa şakalak almayı düşünüyoruz bizde.ergun abi uzun yıllardan beri kullandığı için sana daha çok yardımcı olacaktır.
Ekoç la yaşımız aynı hemen hemen..:D O zaman para bana da lazım olmaz. :S
Makinayı kiralıyacam tarım ilden, hibe olarak vermediler eco ömrü bitmemiş daha..Getidiğimde sizle bağlantıya geçerim, şimdiden teşekkürler.

nailyetek link=topic=42817.msg391500#msg391500 date=1304098203' Alıntı:
Ekoç la yaşımız aynı hemen hemen..:D O zaman para bana da lazım olmaz. :S
Makinayı kiralıyacam tarım ilden, hibe olarak vermediler eco ömrü bitmemiş daha..Getidiğimde sizle bağlantıya geçerim, şimdiden teşekkürler.
olmaz abi yorma kendini :D tamam abi yardımcı olmaya çalışırız.

paylaşım için teşekkürler cihan abi maşallah mısırlar çıkmışta büyüyo bile. bizim daha tarlalar sürülü değil yağmur yağmur yağmur malum...gerçi biz kırpıktan başka bişey ekmiyoz ama olsun yer bulursak ekmeyi düşünüyoz :D

Eline sağlık Cihan Ekocun mısırlar güzelmiş MAŞALLAH erken ekmişsiniz ben daha ekmedim İNŞALLAH yarın yada birgün ekeceğim.Sılajlık galiba tohum çeşidi (markası ) ne acaba bayad büyük tarla ticari amçlı galiba ve çok düzgün tarla burayada lazer tesviye çekildimi bizim bölgede lazer tesviye kullanan hiç yok tarlalarımız düzde olsa ufak tefek dalgalar var (sürümden pulluktan) mısır ve ayçiçeğine salma sulama ypıldığı için sorun çıkara biliyor. :)