95-80'İ FIRÇASIZ TEKNOLOJİ İLE YIKIYORUM :)

Ynt: 95-80'İ FIRÇASIZ TEKNOLOJİ İLE YIKIYORUM :)

nailyetek link=topic=42819.msg391508#msg391508 date=1304098543' Alıntı:
Siz bu işi aşmışsınız vesselam.. Ben saf su ile yıkıyorum kralı, deterjan falan rengini alır diye.. Doğal duş..
abi biz teknolojiyi en üst seviyede kullanmaya çalışıyoruz model yüksek olduğu için :D senin yaşları allah nasip ederde görürsek belki yıkamayı bile üşeniriz :D ekoc eline fırça dahi almaz.dalgıçtan bi su tutup geçer :D

Güzel paylaşım. Bende Ares ' i hep benzinlikte yıkıyorum. Ama en son tarlaya gittiğinde gene gidecek diye yıkamadık. Yağışlardan da gidemedik. Tekerlekleri topraklı duruyor. Garaja girip çıktıkça uyuz oluyorum....:D

Kolay gelsin Cihan yaw burası sizin yıkama yerimi yoksa benzinlik yada yıkama yağlama istasyonu gibi bir yermi :) Ciddi aga sende tümoyu alıştırdın rahata ağzını uzatsa mazot tankerine uzanır sırtını uzatsa yıkama yağlama yerine ;D sen bunları biraz çamura gübre işine sürde burnu sürtülsün biraz. :)

cihan ağa tümoya iyi bakıyo yaa. Aynı ben bende böyle yıkıyom arabayı motoru çek bahçeye çalıştır makinayı sabunlu sulu yıka iç dış temizlik bny-*s giden 285s ide fena yıkardım özledim bak şimdi agl-*s

yorumlarınız için çok sağolun arkadaşlar.resimdeki yer sanayideki amcaoğlunun dükkanı.istediğim zaman yıkarım arabayla traktörleri.bugün baya bi uğraştım çok kirliydi kabinin içi.
sağol hacım.alıştı rahata bakalım sonu ne olcak :D
napalım be sami abi traktörler temiz olsun istiyom hep.
ben kendim yıkıyom bileder 3 saat uğraştım.okadar cam mı olur be traktörde :D

güzel paylaşım.böyle yıkama çok iyi oluyo.traktörü böyle yıkayınca sapsarı jantlar benbeyaz oluyo ama ben saf suyla zor yıkıyom ne yıkıyon batmıycakmı diyolar.köy dışına tamire vb. çıkarsa yıkıyom anca