CAM FİLMİ

Arkaşalar Landinin camına filim cektrmek istyorum acaba renkli filimmi cektirim yoqsa siyahmı..(bide

• Kullanılan toplam oy
    16
Ynt: CAM FİLMİ

arkadaşlar full cektrmekten wazgeçtim...meriçinki gibi çektirecem....amacım sportif bi görünüş deil....sadece kabinin üstünden cok güneş gheliyo.....aynı bunun gibi cektrcem renkli

resm alıntıdr....camın en üstündeki filim işte.

aga landınıye sıyah hıc guzel gıtmıo burda 2-3 tanesı sıyah cam cektırdı pek yakısmadı ama mc cormcık olsa super olurdu bızım koyde herkes mc cormıck lere kopmle cam fılmı cektırıo hem cok yakısıo hemde tv falan ızlerken rahatsıoz olmuo ısıktan akgul sen renklı cektır odaha hos olur ama cızılmez fılmlerın fıyatı bıraz tuzlu

selam gençler ,bakın traktöre film çektirmeyin nedeni ise tarlada çalışırken işlenen yerle işlenmeyen yeri fark edemezsiniz bilhassa akşam üstü veya gece çalışmalarında zorluk çekersiniz.traktörün en önemlisi ön cam tamamen renksiz olması lazım.tşkrler

traktöre film çektirmeyin gece görüş tamamen kayboluyor hele hiç arkada ışık filan yoksa benim arabada arkalar en koyusundan simsiyah önler en koyudan 1 derece düşük içerisi tamamen dışardan gözükmüyor ama gece geri filan gelirken hele ışık yoksa sağda solda hiç görünmüyor arkası hatta arkadakinin suratı bile görünmüyor karanlıkta gündüz sorun yok cezada hiç birşey yapmıyorlar benim farlar xenon en koyu film var polis çevirmelerinde hiç ceza kesmiyorlar