ALMANYA daki kücük isletmemizden görüntüler...

Ynt: ALMANYA daki kücük isletmemizden görüntüler...

SmhGwz link=topic=42895.msg392358#msg392358 date=1304273585' Alıntı:
çiçek ve fidançılıkmı yapıyorsunuz? güzel paylaşım tşkler ;)
Yok be semih.))) hoby bahcesi. Simdiden yemeye basladik rokayi tereyi. Biberi eylül sonuna kadar yeriz. Domates hiyar yine 3 5 eve yeter. Cocuklar icin bitirim zaten. bide o trampolinmidir nedir o zimbirtiyi koyduk, üstünden inmiyolar. isten cikinca ordayiz genelde.hafta sonlari kahvaltidan aksam yemegine kadar...

satocan58 link=topic=42895.msg392364#msg392364 date=1304273809' Alıntı:
Yok be semih.))) hoby bahcesi. Simdiden yemeye basladik rokayi tereyi. Biberi eylül sonuna kadar yeriz. Domates hiyar yine 3 5 eve yeter. Cocuklar icin bitirim zaten. bide o trampolinmidir nedir o zimbirtiyi koyduk, üstünden inmiyolar. isten cikinca ordayiz genelde.hafta sonlari kahvaltidan aksam yemegine kadar...
Hmm anladım yok benim gözume çok geldi ekilenler ondan :) güzel bişey ya ii eğlenceler ;)

Kardeşim süpermiş orası meleketin gibi yapmışsın şöyle içine bir çektinmi havasını (terenin,bahçedeki güllerin) sanki Sivasın havası ok-*-s tabi doğduğun değil doyduğun yerdesin ne diyeyim harika olmuş ve çok güzel paylaşım eline sağlık :)

heyt be yurdum insanı heryerde toprak hasretini çekiyo. ;D orayıda özü gibi yapmış. :D Bahçe çok güzel abi paylaştığın için sağol. anlş-*s

satocan58 link=topic=42895.msg392417#msg392417 date=1304276514' Alıntı:
))) valla 20 metrekare 1+0 mutfakli tuvaletsiz evimizde seni misafir etmek bizim icin serefdir doganim.)) buyur gel, kapimiz her zaman acik...
o gövdeyle o eve sen sığabiliyonmu be abi maşallah pehlivan gibisin .........................................

doganbey1 link=topic=42895.msg392429#msg392429 date=1304276764' Alıntı:
:D bahçe evi mi orası Satılmış abi?
bahce evi ama öyle siradan deeel.)) hazir mutfak, tabani parke tas, hatta killeri var. köseli koltk takimi bile var.)) terasli, sehir merkezine tramvayla 10 dakka, yanindan otobüs gecer, otobanada yakin.. hani öyle siradan deeel.hehehe