5403 4wd hakkında görüşlerinz

1973 model 165 traktörümüzü değiştirmeyi düşünüyoruz galeri 14 bin veriyor. bir tane johndeere 5403 var 2006 model orjinal kabin 2 bin küsür saatte temiz bir traktör. 38 bin istiyor 165i 16 saydı üzerine 22 bin istedi henüz tam pazarlık yapmadık bu fiyatı birazdaha düşürürüz herhalde. sizin görüşlerinizi öğrenmek istedim. ayrıca kullananlar marka taraftarlığı yapmadan karşılaştırırsa sevinirim. şimdiden teşekkürler.

Ynt: 5403 4wd hakkında görüşlerinz

9+3 vites vites sayısı az ve vites hızları her işe gelirmi bilmiyorum.. ama motoru fena degil az yaktıgını duyuyoruz hep.. şanzımanı sağlamsa fiyatı biraz daha düşürebilirseniz fena dil... orjinal kabinlisini ben hiç görmedim bunların orjinal kabinlisi var mı ??

traktörü babam görmüş sahbi orjinal kabin demiş tam emin değilim belkide orjinal değildir. bizim işlerimiz çok ağır değil. iç anadolu gibi bir yerde 50-60 dekarı sulu 200-210 dekarda kuru tarlamız var, bizim iiçin çok bile gelir. fiyatı çok geldi ama babam sormuş birkaç kişiye, kafaya takmış alacam diyor. :)

arkadaşım bence fiyatı makul yalnız 5403 lerde orjinal kabin yok.bence 5000 serileri içinde (alman malı hariç) en iyi traktör(çünkü şanzımanlar hepsi ayni 65 beygirde aynı dişli 90 beygirde de aynı dişli var)

arkadaşım bizde iki tane jd var biri 5403 biride 5625 bana göre 5403 her işin üstesinden gelecek süper bi traktör 5625 ten pratik ve kullanışlı ha onlarda orjinal kabin yoktur yakıt cok düşük bi vites sayısı az oda işine göre kullanırsan normal hem ufak traktör hemde büyük cok idal traktör fiyat biraz fazla geldi bana internetten araştırıp elden alın bence....30-35 arası bulursunuz 165 kac model ingiliz se onuda elden satın

Atıf abi sana şunları diyeyim. Bunları kullanan bir tanıdığın dediklerini söyleyeyim. Vites sayısı az bazen yetmeyebiliyor. Piston girişleri çok değişik zar zor takyorum hortumları, fakat yinede güzel motor. Adamın dedikleri aynen bunlar. Ama fiyatı fazla galericiden 33-34 alırsan iyidir

Yorumlarınız için teşekkürler.
Adam fiyattan dirhem düşmedi, 165in üzerine 18 bin verelim dedik, hiç pazarlığa girmedi. Acelemiz yok, uygun bişey denk gelirse bakacaz. Gönlümde nimet 70/e var, sıfır traktöre babamı ikna edebilirsem.