FLIEGL TÜRKİYE DİSTRİBÜTÖRÜ - VALTRA/HATTAT BAYİ HASMAK ZİRAAT 2011...!!!

Valtra-Hattat-Ferrari Traktörleri Silivri/Çatalca/Çorlu Bölge Bayi ve Fliegl Türkiye Distribütörü Hasmak Ziraat 2011...!!!

22/04/2011

Web Site: http://www.hasmakziraat.com.tr/

Arkadaşlar bu fotoğraflarda da Fliegl Türkiye Distribütörü ve Valtra-Hattat-Ferrari traktörleri Silivri/Çatalca/Çorlu Bölge Bayi olan Hasmak Ziraat' ın merkezinden görüntüler göreceksiniz. Bu konuda Fliegl ürünlerinide ayrıntılı göreceksiniz. Aynı ürünler yarın başlayacak olan DLG-ÖÇP Tarla Günleri Fuarı' nda da sergilenecek. Giden arkadaşlar Hasmak Ziraat standını ziyaret edebilirler. Ayrıca arkadaşlar fuara CLAAS XERION gelmiş. Muhakkak katılanlardan ayrıntılı fotoğraf ve vidyo bekliyorum. Çekmeden siteye girmeyin....;)

alipasailerkan...........;)

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

SON

Ynt: FLIEGL TÜRKİYE DİSTRİBÜTÖRÜ - VALTRA/HATTAT BAYİ HASMAK ZİRAAT 2011...!!!

Xerion Keşke gitme fırsatım olsada Hafıza kartını Xerion ile doldururum valal ya römork dan da kalite akıyor hani :D

Yorumlar için sağolun arkadaşlar. Römorklar gerçekten son sistem. Çok kaliteliler. Daha önce paylaştığım bunun bir alt modeliydi. Şuan kullanımda. Çevre köylerden gübre çekiyor. Hergün bizim köyden 5-6 sefer geçiyor. Fendt 820 ' nin arkasında gerçekten çok süper gidiyor. Her gören hasta oluyor...;)

Ally TOKMAKCI link=topic=43004.msg394312#msg394312 date=1304535748' Alıntı:
Xerion Keşke gitme fırsatım olsada Hafıza kartını Xerion ile doldururum valal ya römork dan da kalite akıyor hani :D

Vallah keşke fırsatımız olsada gitsek. Artık gidenlerden XERION paylaşımlarını bekliyoruz....

class ve lely makinalarıda bir harika. bunlar pek gözüme güzel gelmedi. belki türkiye ' ye böyle alt segment göndermişlerdir.

De gidi Allahım dee :D bu ne beyaaa. Bizim tümocanı satsam bir römork alailir miyim acaba? ama sonra dedem motor yerine beni koşar :D D:

o romoktun arkasındaki dingilin ordaki piston gibi şeyler neyime yarıyo ilk defa böyke donanımlı römork göruk :)
tşkler..

Arkadaşlar Fliegl ' ın römorkları gerçekten çok süperler. Hepsi galvanizden üretilmiş. Push-Off ittirme sistemi ise dünya üzerinde tek patentli olarak Fliegl ' a ait. En randımanlı boşaltma sistemi. Diğer zincirli veya paletli yada damperli sistemlere göre çok büyük avantajları var. Sitede ayrıntılarını yazdım. Merak eden bakabilir. Bu fotoğraflardaki römorkun Avrupa ' daki sistemlerden hiç bir eksiği yok. Donanımlı bir model. Dingillerinde hidrolik dümenleme sistemi var. Yani traktöre göre tekerlekleri dönebiliyor. Arka kapağı sökülerek, gübre dağıtıcı takılabiliyor. Ayrıca havalı veya yağlı fren seçenekleride mevcut. Dekara göre ne kadar gübre dağıtılacağı ayarlanabiliyor. Elektronik kumanda sistemi var. Yani çok kaliteli bir alet. Fiyatını vermem pek doğru olmaz. Bende zaten net fiyatı nedir bilmiyorum. Ama 100-110 Hp bir Avrupa traktörle aşağı yukarı aynı bir fiyatı var....

Aga şimdi 110-90 da avrupa :D t 6020 de avrupa :D onu buu boşver aga biz kullanalım yerli römorklarımızı :D 4-5 tane tümocan eder bu