ÜRETİM YOLLARINDA ASFALT ÇALIŞMALARI

arkadaşlar izmir büyük şehir belediyesi üretim yollarımızı(ova yolları)asfalt yol yapmak için çalışmalara başlamıştır.yaklaşık olarak 15 km yol yapılacaktır.bizim için çok güzel bir hizmettir.çırpı halkı olarak izmir büyükşehir belediye başkanı sayın AZİZ KOCAOĞLU VE BAYINDIR BELEDİYESİ'NE sonsuz teşekkürlerimizi iletiyoruz.
makinalar çalışırken bende birkaç resim çektim ve ilerleyen günlerde resim çekmeye devam edeceğim.

Ynt: ÜRETİM YOLLARINDA ASFALT ÇALIŞMALARI

alipasalierkan link=topic=43087.msg395467#msg395467 date=1304697070' Alıntı:
Asfalt olması güzel olmuş. Biz yazın yolları açtıracak greyderi zorla getirtiyoruz. Sizin asfalt yapılıyor. Gerçekten güzel bir çalışma. Belediye ye tebrikler...
erkan bide sıcak asfalt olacak diyorlar ama tam olarak bilmiyorum.yapılınca paylaşırım yine resimleri :)

bu belediyeler seçim önü çalışmazsa başka zaman çalışmazlar zaten sizin için hayırlı olur inşaallah keşke bzdede olsa bizim yollarımız kum

yolunuz hayırlı uğurlu olsun abi. anlş-*s keşke bütün çiftçilere bu hizmet sunulabilse ıh-*-s

Bizim tarla yolları çok dar ve bozuk, temizleyecek genişletecek greyder bile zor buluyoruz. Geniş ekipman ve biçerler çok zorlanıyor. Biz elimizden geldiğince ıslah etmeye çalışıyoruz ama pek işe yaradığı söylenemez.
Belediyenizi tebrik ediyorum abi, demek ki yapılınca oluyormuş. Bu çalışma diğer bölgelerimize de örnek olur inşallah.
Paylaşım için teşekkürler.

:D kuzu ve yusuf amcamda hemen bakmaya gelmişler :D seçim öncesi güzellikler bunlar bileder :D ama kötü mü değil :D bidaki gelişimde en azından sarsılmadan gezeriz

Süper Cihan avrupadaki gibi olacak desene (KWS mühendisi abimin almanyadaki gezi resimlerine baktım tarla yolları komple beton) ne diyelim hayırlı olsun darısı bizim başımıza.

hacimmet link=topic=43087.msg395878#msg395878 date=1304744294' Alıntı:
Süper Cihan avrupadaki gibi olacak desene (KWS mühendisi abimin almanyadaki gezi resimlerine baktım tarla yolları komple beton) ne diyelim hayırlı olsun darısı bizim başımıza.

40 yıl öncesi Almanyada bulunmuşluğum var. Evimiz bir köyün kenarındaydı (o tarihteki köy gibi şimdi birçok il ülkemizde hala yok) bisikletle hep tarla yollarında gezerdik. o tarihlerdeki o yollar, orman yollarıda dahil, beton veya asfalttı. çamur olan bir yol hiç hatırlamıyorum. Ayrıca adamlar doğal hayata da önem veriyorlardı. Tarla yollarında gezinirken her tarafta sülün veya tavşanlarla karşılaşmak mümkün. Bizde daha bir 40 yıl geçse bilmemki onların seviyesine gelebilirmiyiz? noo-*-s