hangi römork daha sağlam ?

arkadaşlar traktörüme römork alacağım ama tınazmı yoksa ibrahim örs mü hangisi karar veremedim kullananlar varsa yardımcı olursanız sevinirim römorklar tek dingil bu arada...

Ynt: hangi römork daha sağlam ?

bizde 2 romork var teki örs teki palazoğlu
örs.ün altı gerçekten çok sağlam ve hayla canavar gibi palazoğlunu eskitir ama kapakları kötü
ibrahim örs nedir?
benim dediğim direk örs sarı yenisi üretiliyormu bilmiyom bizimki baya eski hiç yenisini görmedm başka markaysa bilemem
ama tınaz la palozoğluda kaliteli
saygılı biga da çok kaliteli bakmanı tavsiye ederim
orda tutulanı napcan motormu bu hangisi sağlamsa onu al
ama saygılıyı incele derim

örs derim bizim burada 3 tane örs var en az 30 yıllık ama hala taş gibiler b1 tanede amcamda meksan var 1978 model oda hala taş gibi ama 3-5 yaşında palazoğlu var 50 yaşında gibi.

posoflu link=topic=43103.msg395707#msg395707 date=1304712021' Alıntı:
arkadaşlar traktörüme römork alacağım ama tınazmı yoksa ibrahim örs mü hangisi karar veremedim kullananlar varsa yardımcı olursanız sevinirim römorklar tek dingil bu arada...
toprağım bizde tınaz var 3.5 tonluk 3bin 700 e aldık ibrahim örs 4bin 250 tl ydi en son palazoğlu daha ucuz ama sacı ince benim tavsiyem tınaz al

cevap veren bütün herkese teşekkürler bugün seçim yapmam gerekiyordu tercihim tınaz dan yana kullandım bağladım 103s in arkaya aldım geldim 3.5 ton tek dingil ilaveli 4 milyar dedi 3.750 ye anlaşırız sanırım güçç*-*

posoflu link=topic=43103.msg396176#msg396176 date=1304788399' Alıntı:
cevap veren bütün herkese teşekkürler bugün seçim yapmam gerekiyordu tercihim tınaz dan yana kullandım bağladım 103s in arkaya aldım geldim 3.5 ton tek dingil ilaveli 4 milyar dedi 3.750 ye anlaşırız sanırım güçç*-*

Hayırlı uğurlu olsun. :)