Siteden Düşme Sorunu

Arkadaşlar siteden düşme sorunu sadece bende mi var yoksa herkes aynı sorunu yaşıyor mu ?
Yani demek istediğim normal şekilde sitede gezinirken bir konuya yorum yazmak istediğimde ve yorumu yazıp gönder butonuna tıkladığımda tekrar giriş yapmam gerekiyor. Tekrar giriş yaptığımda da bir hata meydana geldi uyarısıyla karşılaşıyorum. Böyle olunca yazdığım yorumu tekrar yazmam gerekiyor, sıkıntı oluyor.
Sitede uzun süre hareketsiz kaldığım için bağlantım zaman aşımına uğruyor ve o yüzden düşüyorum diycem ama yorumu yazarken çok oyalanmadığım gibi, normal şekilde konularda gezinirken de aniden tekrar giriş yapmam gerektiği uyarısını alıyorum. :S

Konu hakkında bilgisi olan var mı ?

Ynt: Siteden Düşme Sorunu

bence browser ayarları ile alakalı ... eğer IE 9 yada Mozillanın son sürümü kullanıyorsan ikisde şimdili eklenti sorunları yaşıyor ... bence bir nedeni bu olabilir .... bence eklentilerinin tamamını güncelle ve yeni eklenti isteklerinin tamamını al derim sana .. hatta komple browserini güncelle ....

Ynt: Siteden Düşme Sorunu

OkayKANGAL link=topic=43130.msg396052#msg396052 date=1304774089' Alıntı:
bence browser ayarları ile alakalı ... eğer IE 9 yada Mozillanın son sürümü kullanıyorsan ikisde şimdili eklenti sorunları yaşıyor ... bence bir nedeni bu olabilir .... bence eklentilerinin tamamını güncelle ve yeni eklenti isteklerinin tamamını al derim sana .. hatta komple browserini güncelle ....

Google Chrome kullanıyorum abi, dediğin gibi güncellemeleri bir kontrol edeyim olmazsa tarayıcıyı kaldırır tekrar kurarım. :)