Adana Tarım Fuarı

Ynt: Adana Tarım Fuarı

Bu sene en çok bu fuara gidemediğime üzüldüm. Derslerden gitme imkanı olmadı. Çok güzel bir fuar. Geçen sene Tekirdağ ' da düzenlenmişti. İlgi çok yoğundu. Ama bu fuarın internette gördüğüm paylaşımlarında pek o kadar ilgi göremedim. Adana ' da pek ilgi olmamış gibi gözüküyor. Denemelerde hep 15-20 kişi var. Geçen sene 50-60 kişi traktörlerin arkasından gidiyordu. Fuarda CLAAS standı gördüğüm kadarıyla çok güzelmiş. XERION ' u göremediğime çok üzüldüm. Ayrıca yeni LEXION serisinide göremedim. O yüzden biraz moralim bozuldu. Keşke Tekirdağ ' da olsaydı. Birgünde olsa fırsat yaratıp giderdim. CLAAS ' lar Lemken ürünleri ilede baya güzel kombinasyon olmuş. Denemeleride izlemek isterdim....

Ulan haberim yoktuki gidip görseydim şansıma tükürüyüm kırk yılın başı XERİON geliyo haberimiz yok satılmışmı gerigitmişmi kim aldıysa gidip çiflikte göreyim bari

XERİON link=topic=43192.msg397677#msg397677 date=1305051407' Alıntı:
Ulan haberim yoktuki gidip görseydim şansıma tükürüyüm kırk yılın başı XERİON geliyo haberimiz yok satılmışmı gerigitmişmi kim aldıysa gidip çiflikte göreyim bari

Daha satılmamış. Ama geri gidermi bilinmez. Yalnız yaza Tekirdağ ' da aynı fuardan olacak. Büyük ihtimal oraya getirirler. Bende göremedim moralim 1 haftadır çok bozuk...;)