Yarından itibaren Benzin ve motorine indirim

benzin_pompa.jpg

Rafineri çıkış fiyatı benzinde 10 kuruş, motorinde ise 8 kuruş düştü

Ham petrol fiyatlarındaki geçen hafta yaşanan düşüş yurtiçindeki pompa fiyatlarına da yansıdı. Edinilen bilgiye göre, rafineri çıkış fiyatı benzinde 10 kuruş, motorinde ise 8 kuruş düştü. İndirimli fiyatlar yarından itibaren geçerli olacak.

Yapılacak indirimin ardından İstanbul'da 95 oktan kurşunsuz benzinin ortalama fiyatının 4.20 liraya, motorinin ise 3.46 liraya gerilemesi bekleniyo

Ynt: Yarından itibaren Benzin ve motorine indirim

Bizim köyde hic inmedi bu zikkim...Zam geldimi ayni gece pompaya basar, indirim geldimi ha bugün ha yarin der, zaten o basana kadar fiyat yine eski haline cikar...Neyse, cift zamani iyi sayilir yinede...Altindan baska bisey cikmasa bari...

bu indirimden belki 2 depo da yararlanilir, oda yapar bizim moturda 16 lira, simdi hadi diyelim baskalari buna kanip oyunu verdi, sonrasi ne olacak, bi seneye kalmaz 160 lira zamla geri döner...

anammmmmmm, ahanda sustum, yanlislikla siyasete kaymisim....

arapörenli link=topic=43229.msg397240#msg397240 date=1304967909' Alıntı:
ne gecen haftakı düşüşübe.seçim öncesı akp nın oyunu işte
5 yıl çiftçiyi sikiyorlar son 1ay mazotu benzını ındırıyorlar.onlardan iisi yok.bızım mılletımızde hemen oy verıyo.bakalım seçim gecsın nolcak
Seçim önü 10 ton mazot stok e,t seçim sonrası rahatlarsın ok-*-s

satocan58 link=topic=43229.msg397243#msg397243 date=1304968071' Alıntı:
bu indirimden belki 2 depo da yararlanilir, oda yapar bizim moturda 16 lira, simdi hadi diyelim baskalari buna kanip oyunu verdi, sonrasi ne olacak, bi seneye kalmaz 160 lira zamla geri döner...

anammmmmmm, ahanda sustum, yanlislikla siyasete kaymisim....
kay kardes herkes bılsın ya.adamlar sadece mazot benmzın degıl turkıyeyı bıtırdıler.

Tühhh depoyu daha demin doldurmuştum. Düşeceğini öğrenmiş olsaydım yarın doldururdum. :( zam gelmiş olsaydı yarını beklemezlerdi zaten sop-*-sa

kardeşlerim 2 kuruşu alsınlar bi yanlarına taksınlar diyebiliriz ama kime diyoruz o önemli akaryakıt serbest piyasada şu an hükümet oynayamaz bun rakamlarla seçim yatırımı olamaz bu

ama vergi oranlarını düşürürde ucuzlatırsa o zaman seçim yatırımı olur :D keşke düşürsede seçim için filan bi 10-12 ton mazot alsak demi :D