TÜMOSAN 7170 DTK

Ynt: TÜMOSAN 7170 DTK

bencede çok güzel olmuş.
neyse nasip olurda alırsak şu anda (Chn_Ozce, 768, ekoç, hakan bayraktar ve 0 Ziyaretçi konuyu incelemekte) konuyu inceleyen bi abimiz hediye olarak yaptırır artık :D

slm ben yeni üyelerdenim ,öncelikle güle güle kullanın bu seri hakkında bi kaç soru sorabilirmiyim ,klasik modeller sanki bunlardan daha cok tutuluyo diye bişey duydum bu yandan viteslilerin güç bakımından klasıklerden farkı varmı içinn konforu iyiymiş galıba sesı klasıkler gibi cok fazla almıyormuş ama sanzımanda cekide onlara göre nasıl acaba ? klasıkler kadar saglam mı bu ..?

Güzel traktör ara işler için , benimde ilgi alanımda 7170 veya 7070 ler. Fakat 7170 lerin fotolarda arkaları biraz alçak gibi duruyor. Yakın zamanda aldıysanız fiyatını paylaşmanız mümkün mü?

yok ben daha almadım da 7170 almaya niyetim var klasiklerini biliyorum ne kadar saglam oldugunu yakıt tasarrufunu. bu yandan vitesleree guvenemıyom.. ama teknık olarak en makul guc ve tork 7170 te yakıt tasarrufu için yakıtı dusunmuyosan 81 lık ın torku daha yukseksek hayatta bayılmaz