AĞAÇ KÖKLERİNİ YOK EDİYOR :)

Ynt: AĞAÇ KÖKLERİNİ YOK EDİYOR :)

Geçen izlemiştim aynı videoları, önceden paylaşılmıştır diye paylaşmamıştım, kısmet sanaymış Volkan. :D Güzel makineler ve kökü parçalarken çıkardığı ses hoşuma gidiyor. :D Paylaşım için teşekkürler...

Holland link=topic=43260.msg397850#msg397850 date=1305067255' Alıntı:
Geçen izlemiştim aynı videoları, önceden paylaşılmıştır diye paylaşmamıştım, kısmet sanaymış Volkan. :D Güzel makineler ve kökü parçalarken çıkardığı ses hoşuma gidiyor. :D Paylaşım için teşekkürler...
ayıp ettin şef ben sileyimde sen paylaş ;D aramızda lafımı olur

doganbey1 link=topic=43260.msg397855#msg397855 date=1305068050' Alıntı:
vay bea :D volkan aga kaç paradır bu iyi para kazanırsın bunla
kanks bizim köyde ağaçlar 5 senede kuruyo :D bunu onun köküne denkgetiremeyizki ;D el kadar kökü oluyo :D
Holland link=topic=43260.msg397857#msg397857 date=1305068161' Alıntı:
Eyvallah kardeşim, seni beni mi var, sen paylaştın işte, eline emeğine sağlık. :)
ok-*-s şaka yaw :D

anayurtlu 3105d link=topic=43260.msg397858#msg397858 date=1305068334' Alıntı:
kanks bizim köyde ağaçlar 5 senede kuruyo :D bunu onun köküne denkgetiremeyizki ;D el kadar kökü oluyo :D ok-*-s şaka yaw :D

Şakayı anladım da hacım, bizim köyde de ağaçlar belli bir zaman sonra kuruyor, bunun sebebi topraktan mı sudan mı, niye kuruyor acaba. :S

Holland link=topic=43260.msg397860#msg397860 date=1305068445' Alıntı:
Şakayı anladım da hacım, bizim köyde de ağaçlar belli bir zaman sonra kuruyor, bunun sebebi topraktan mı sudan mı, niye kuruyor acaba. :S
valla bilemyrm biz dikiyoz 5-10 senede kuruyor bazı ağaçlara bişey olmuyor vişne ceviz gibi ama kirazı dikiyoruz 1sene dayanamıyo bim-*s :S

anayurtlu 3105d link=topic=43260.msg397865#msg397865 date=1305068799' Alıntı:
valla bilemyrm biz dikiyoz 5-10 senede kuruyor bazı ağaçlara bişey olmuyor vişne ceviz gibi ama kirazı dikiyoruz 1sene dayanamıyo bim-*s :S

Öyle pek meyve ağacımız yok ama söğüt ağaçları belli bir zaman sonra kuruyor genelde. Bizde ufak da olsa kayısı var, elma ağaçları falan var komşularda. Allah ' tan şimdilik onlara bir şey olmuyor, inşallah ilerleyen zamanlarda da olmaz da büyürler...

süper bi icat valla her ne kadar benim işime kesinlikle yaramazsada çok güzel bi icat :D
bizim köyde en çopk yaşayan agaç kayısı agacı ama en çok meyve veren ağaç elma
elmanın her türlüsü çok güzel meyve veriyor bizim burda elmalar çok geç açıyor öyle olunca iklimden dolayı üşümüyor kayısılar çok yaşıyor ama üşüyor bide vişne kiraz çok harika meyve verir arrmutta verir haaa başka şeftalide olur ama en kral elma olur burda :D

Güzel mekanizmaymış yani ucu burgu agacın kökünü ilk deliyo bıçaklı yerler gelince kalemtıraş gibi yontup bitiriyor çok güzel bir makina bende alacağım bundan ilerde ağaç kesilecek bayağı :)