TRAK KULUP :) Arkadaşlar tarih Mayıs 2007 bir bakın bakalım :D

Ynt: TRAK KULUP :) Arkadaşlar tarih Mayıs 2007 bir bakın bakalım :D

Emeklemeden koşmak olmaz derler. Her büyük iş küçük bir fikirle, her tasarım da minik bir çizgiyle başlarmış. Yani sitenin fikri ortaya atılmış o zamanlar.
İnşallah bu günlerden çok daha iyi günlere gelecek bu site, çok daha fazla insana hitap edip, çok daha fazla üyeye ulaşacak.
Paylaşım ve dikkatin için teşekkürler Doğancan. :)

Çok haklısın Ahmet abi. Bu site gün gelecek ki TV lerde, gazetelerde ve Kamuoyunda söz sahibi olacak. Buna yürekten inanıp TRAK KULUP sevdalısı olan değerli üyelerimizle başaracağız.

doganbey1 link=topic=43261.msg397861#msg397861 date=1305068530' Alıntı:
Çok haklısın Ahmet abi. Bu site gün gelecek ki TV lerde, gazetelerde ve Kamuoyunda söz sahibi olacak. Buna yürekten inanıp TRAK KULUP sevdalısı olan değerli üyelerimizle başaracağız.

Kesinlikle kardeşim. İleride bu siteyi yöneticiler de görecek, çiftçinin sorunlarını, isteklerini buradan takip edecekler ve inşallah çözüm üretecekler. Yani öyle olmaması için hiç bir neden yok bence. ;)

Kesinlikle kardeş. Herkes üzerine düşeni yapmalı ki, işin tadı çıksın. Yoksa yük tek kişinin omuzlarında kalırsa, hem tam istenen seviyeye gelinmez hem iş angarya olur tat vermez. Yani dediğin gibi herkes elini koymalı taşın altına...

vay bee gerçekten çok etkileyici bir durum bir zamanlar dh de topic iken şimdi 30 bin üyeli bir forum sitesi. Ama gerçektende çok aktif bir forum adminlerimizi ve tüm üyeleri bu konuda tebrik ediyorum ok-*-s ok-*-s ok-*-s ok-*-s

doganbey1 link=topic=43261.msg397864#msg397864 date=1305068686' Alıntı:
:D La Volkan gece gece güldürdün beni :D Seyyar Tayyarı da buraya üye yapmalı
Seyyar tayyarin ne isi var dogan burda. Bize Mustfa Ali lazim. Düsünsene bütün türkiye onun felsefesini benimsemis.))) Köylerde adim atmaya yer kalma, tarlalar traktörden gecilmezdi...

satocan58 link=topic=43261.msg397889#msg397889 date=1305082797' Alıntı:
Seyyar tayyarin ne isi var dogan burda. Bize Mustfa Ali lazim. Düsünsene bütün türkiye onun felsefesini benimsemis. ))) Köylerde adim atmaya yer kalma, tarlalar traktörden gecilmezdi...
ben traktöre karşıyım .çok mazot yakıyor onun yerine öküz alın der bide yine en iyisi tayyr her şeyi bulur

benim garibime giden hani 30000 bin üyeli diyoruzya paylaşımda bulunan belli üyeler saysam 20 yi bulmaz :S kurcalayan bu ,gerçekte eşi bulunmayacak bit site hangi bölgede tarım nasıl ne koşullarda yapılıyor öğreniyorsun kuranlardan allah rağzı olsun sitres atmak içinde mükemmel