alın size enter izleyin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ynt: alın size enter izleyin

stillsteyr link=topic=43265.msg402311#msg402311 date=1305696377' Alıntı:
çok ağır konuşmuşun ya şimdi ağlıyacam : ' ( ben enteri burda bol bol görüyorum ne olduğunu biliyorum vede sürüyorum steyr 8073 le enter 654 arasında fazla bir fark yok sadece steyr kolay kolay ön kaldırmaz birde buçuk o fark yaratıyo
ben enter steyr dan daha iyi dedim mi

arkadaşlar geniş kapsamlı araştırdım enter rampada yükle iyi gitmez dediler enter kullananlara sordum adamda enter var arkadaşında başak 2073 var enterci sürüyor başağı 3 metre kumla gidiyormuş adama sordum enter daha iyi gidiyor yoksa başakmıdedim adam başak iyi gidiyor dedi ve başka birtane rampa var enter de sterde 3leboş traktör rahat çıkıyor enter kullanan bir adama sorduk selçukla adam burayı 4 metre kumyla çıkmaz dedi bayılır dedi kimse yanlış anlamasın ben enteri kötülemiyorum sadece merak ettim ve araştırdım

stillsteyr link=topic=43265.msg402363#msg402363 date=1305711665' Alıntı:
arkadaşlar geniş kapsamlı araştırdım enter rampada yükle iyi gitmez dediler enter kullananlara sordum adamda enter var arkadaşında başak 2073 var enterci sürüyor başağı 3 metre kumla gidiyormuş adama sordum enter daha iyi gidiyor yoksa başakmıdedim adam başak iyi gidiyor dedi ve başka birtane rampa var enter de sterde 3leboş traktör rahat çıkıyor enter kullanan bir adama sorduk selçukla adam burayı 4 metre kumyla çıkmaz dedi bayılır dedi kimse yanlış anlamasın ben enteri kötülemiyorum sadece merak ettim ve araştırdım
Enter takviyeye atınca alır götürür başak yada başka markalar patinajı basar

denemişmi gördünmü 4 metre kum neymiş steyr nasıl çıkar entere çıkamaz derse

DqN 58 link=topic=43265.msg402367#msg402367 date=1305712561' Alıntı:
Enter takviyeye atınca alır götürür başak yada başka markalar patinajı basar
kardeş bilmiyo işte bilmiyo steyrda buçuk denilen dandik şey olmasa 5beeeeeeeeeeeeeeeeşşşşşş para etttmez 3le bayıldımı dayan buçuga bak egzoza kol gibi duman atar en iyisi ikiye al zuha-*-s her traktör International gibi degil steyr daha sanzımanını yapamamış zf den almış takmış

selcuk37 link=topic=43265.msg402372#msg402372 date=1305713712' Alıntı:
kardeş bilmiyo işte bilmiyo steyrda buçuk denilen dandik şey olmasa 5beeeeeeeeeeeeeeeeşşşşşş para etttmez 3le bayıldımı dayan buçuga bak egzoza kol gibi duman atar en iyisi ikiye al zuha-*-s her traktör International gibi degil steyr daha sanzımanını yapamamış zf den almış takmış
Masseyin şanzumanıda dyna fendtin şanzumanı vario şety*-*

selcuk37 link=topic=43265.msg402372#msg402372 date=1305713712' Alıntı:
ulan sana ne desem gelde söv diyon lavuk adam gibi yorum yap 5 para etmez senin külüstüründür .... senin yollarını adam ol ...

sende be kardeşim ne alıp veremediğin var bunla madem çok merak ediyonuz kapıştırın da görelim pullukta deneyin çekiştirin römork bağlayın vurun rampaya kızan gibi motor kavgası yapıyonuz ikiside iyi motor işte steyr az yakar çok kaçar..

ya bi enter için bir steyr için birbirinizin kalbini kırmaya değermi arkadaşlar adam enter kullanıyorsa o iyidir steyr kullanıyorsa o iyidir her traktor ceker hepsi asılır böyle kavgalara agır sözlere gerek yok steyrı olan steyrını alır enteri olan enteri ... noo-*-s

Steyr ve İnternational markalarının değerli mümessilleri lütfen sakin olunuz. Bağlı bulunduğunuz kurumlarla irtibata geçilmiş olup, reklam ve savunma için göstermiş olduğunuz üstün başarının karşılığı olan 0 € banka hesaplarınıza yatırılmıştır.

Güle güle harcayın.
...

selcuk37 link=topic=43265.msg403129#msg403129 date=1305811756' Alıntı:
http://www.facebook.com/video/?id=191830331093&s=195#!/video/video.php?v=174771872563666
Inter lerin gücü
Gerçekten noktayı koyan video. Benim motorum massey masseyi çok sever desteklerim birazda fanatiklik var ama Interi desteklemek zorundayım. Müthiş asılma gücü var. Bizim akrabadaki 654S asıldımmı zincirin yuvarlakları düzleşirmiş. Yemin ederim babam söyledi bunuda cidd*-*-*

Arkadaşlarım kardeşlerim bi çekişme bi bideo yüzünden tartışmayın lütfen kalp kırmya değmez. herkesin elindeki traktörü iyidir. daha iyisini alasıya kadar. Markada kötülemeyelim karalamayalım LÜFTEN...

stillsteyr link=topic=43265.msg398003#msg398003 date=1305108365' Alıntı:
vay be ne çekiyor ama zuha-*-s
sen bu videoyu sesiyle birlikte izledinmide konuşuon çocuk onlar dalga niyetine iş yapmışlar kameradan göründügü kadar düz biyer deil rolantıda bile nasıl çekiyo uşak ön kaldırsın diye gaz veriyo debriyajdan hızlı çekiyo dikkatlı izlede yorum yap noo*-*-

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...