SİZE GÖRE FENDT TRAKTÖRLERİNİN TEKNOLOJİK KUSURLARI NELERDİR ?

Ynt: SİZE GÖRE FENDT TRAKTÖRLERİNİN TEKNOLOJİK KUSURLARI NELERDİR ?

Benim dikkatimi çeken teknolojik kusurmu bilmem ama yönetim ekranının çözünürlüğü gözüme düşük geldi. Bilmem ben laptop kullanıyorum ondan mıdır...:D Daha çok renk aralığı olsaymış güzel olurmuş...

Atilla Abi biz geçen sene 412 vario kullanıyoduk hiç bi sorun yaşamadık hatta fazlası bile vardı teknolojil olarak Fendt ' in. Bi kere kontrol paneli gerçekten çok güzel hidrolik ayarları vs. Direksiyon ayarlanabilirliği , joystickten kontrol vitessiz ve debriyajsız kontrol. Teknolojik olarak 1 traktörde arayacağım herşey vardır...
Saygılarımla...

tersakan link=topic=4946.msg51038#msg51038 date=1213909903' Alıntı:
Atilla Abi biz geçen sene 412 vario kullanıyoduk hiç bi sorun yaşamadık hatta fazlası bile vardı teknolojil olarak Fendt ' in. Bi kere kontrol paneli gerçekten çok güzel hidrolik ayarları vs. Direksiyon ayarlanabilirliği , joystickten kontrol vitessiz ve debriyajsız kontrol. Teknolojik olarak 1 traktörde arayacağım herşey vardır...
Saygılarımla...

kullanıcı yorumu teşekkürler tersakan

kendi yorumumu bir sonraki adımlarda yapmayı düşünüyorum

insomnia link=topic=4946.msg51414#msg51414 date=1213977690' Alıntı:
kullanıcı yorumu teşekkürler tersakan

kendi yorumumu bir sonraki adımlarda yapmayı düşünüyorum
Ben Teşekkür ederim abim...
Bu konuda aslında atilla abi,okay abi ve senin gibi traktöre tip ve modelden hariç teknik özellikleri yönünden bakanların yorumları çok önemli...

teknolojik kusurlarını her kez merak ediyor arkadaşlarım...lütfen araştıralım ....saygılar...

atilla link=topic=4946.msg51455#msg51455 date=1213984953' Alıntı:
teknolojik kusurlarını her kez merak ediyor arkadaşlarım...lütfen araştıralım ....saygılar...

abi ben FENDT in kusurunu biliyorum bunuda ferruh ustam biraz üstü kapalı değindi ama hemen açıklamak yanlış olur bence bakalım arkadaşlarımın da paylaşımlarını izlemem lazım