john deere & kubota pulluk denemeleri

Ynt: john deere & kubato pulluk denemeleri

yahya abi videolar için tesekkurler.. süper olmuş ama taslı tarlada o sürat fazla olmuş taşa denk gelse pulluklar dagılır :) iki motorunda maaşallah canavar ama kubota bambaşka :)

Güzel paylaşım. Kubota ' da çok seri gidiyor. Acaba pulluklar değiştirilse nasıl olur? Birde öyle görmek isteriz. Yalnız arkadaşların dediği gibi tarlada 5 dakkada bitti...:D Bunlara böyle tarla dayanmaz...:D

Çok güzel bir paylaşım tebrikler. Tarlanın bitiş noktasını nasıl yapacaksınız diye çok dikkat ettim ama göremedim. Arazi meyilli gibi. Tarla kaç dönüm acaba? Güle güle kullanın Allah kaza bela vermesin, ürününüz bereketli olsun.

arkadaşlar hepinize yorumlarınız için teşekkürler jondereyi kendim kullanıyorum 90 bg ama tekerleri bitmiş firmanın ayıbı kubotayı 85 bg zirat mühendisi abimiz kullanıyor ikiside güzel ama kubota daha seri ve atik

Paylaşım için teşekkürler. Kubota hakikaten epey seri gidiyor, maşallah. Ama 5 ' li pulluk sanki biraz büyük gelmiş JD ' ye. O pulluğu Kubota ' ya takıp denemek lazım. :)

abi siz napıyonuz ii güzel hızlı gidiyosunuz ama taşlı arazidesiniz bu sıkıntı olmaz mı? bide tarlada taşlı yerlere geldiğinizde arkayı kaldırmadan etrafından dolaşıyosunuz mazallah pulluğu ortadan ikiye ayırırsın.

jd 5 14 hakkını veriyor ama birez kubotaya göre hantal ve kubota hatta gaz verdikçe yiyor jd devirden düşüp bayılıyor ve birde jd hidroliki dandik jd 2100 kg kubota 4300 kg jd 90 bg kubota 85 bg yok sa jd güzel motor ama kabin ve motoruna laf yok

yahya link=topic=43292.msg398555#msg398555 date=1305176911' Alıntı:
jd 5 14 hakkını veriyor ama birez kubotaya göre hantal ve kubota hatta gaz verdikçe yiyor jd devirden düşüp bayılıyor ve birde jd hidroliki dandik jd 2100 kg kubota 4300 kg jd 90 bg kubota 85 bg yok sa jd güzel motor ama kabin ve motoruna laf yok
5725 95 hp degılmı arkadaslar neden 90 hp dıosunuz