TRAFOMUZ ÇALINDI

Ynt: TRAFOMUZ ÇALINDI

geçmiş olsun abi.Bu sene ilk sen magdur oldun galiba trafolardan. bu kadarda şerefsizlik olmaz. hem onca kişinin emeğini rıskını çalıyon hemde çoluğuna çoçuğuna hakkın olmayan ekmek yediriyon. şerefsizler ya

Motosiklet , Traktör İzleri Var İnceleyip Çalmışlar Muhtemelen : cidd*-*-* Geçmiş Olsun Dileklerimle Bizim Buradada Su Motorlarını Ve Onların Yakıt Bidonlarını Çalanlar Var Yakalarsak kız-*sw 2-3 Kişinin Su Motoru Bizimde Bidon Çalındı 1 Bidon Mazot Vardı Çektim Gittim Yemek Yemeğe Eve Geldim Akşam Üstü Bir Gittim Utanmazlar Bidonuda Almamışlar Yere Fırlatmışlar ! Akıllandım Ama Su Motorunuda Çaldırmayalım Diye Traktörde Bekliyorum.

rocky link=topic=43450.msg400504#msg400504 date=1305406885' Alıntı:
geçmiş olsun abi.Bu sene ilk sen magdur oldun galiba trafolardan. bu kadarda şerefsizlik olmaz. hem onca kişinin emeğini rıskını çalıyon hemde çoluğuna çoçuğuna hakkın olmayan ekmek yediriyon. şerefsizler ya
sağol fatih.köyde en son bizimkini götürdüler ama sitede ilk benim herhalde.vatan haini bunu yapanlar.
hepiniz çok sağolun arkadaşlar.

geçmiş olsun abi iyice gitmeye başladı artık bu hırsızlık şerefsizler bizimde burda tekirdağda mahallede gece ızgara kapaklarını kanalizasyon kapaklarını hepsini söküp çalıyorlar en sonunda plastik yapmaya başladı belediye

Bunlar bu işi bilen kişiler yani sıradan hırsız trafoyu aşağı indiremez. Organize suç örgütü olduklarından şüphe yok.Buralarda da bu tür olaylar sık yaşanıyor. Bi kaçı yakalandı ama kısa zamanda çıktılar.Utanmazlar çaldıkları trafonun birine not bırakmışlar ' akşam şu gazinodayız diye'. En iyi korunma yöntemi trafoyu kaynakla felan sabitliyorlar. Tam teşekküllü bilmiyorum ama böyle sabitleyen çok buralarda. Geçmiş olsun kardeşim