8085 den kareler ve yeni tampon zencir lif kolu ve iki adet projoktör

Ynt: 8085 den kareler ve yeni tampon zencir lif kolu ve iki adet projoktör

bu orta kollar pulluga filan dayanıyormuymuş ya ben hafif işler için zannediyordum
ne kadara aldınız o kolu nerenin malı

eline sağlık valla güzel olmuş bizde düşünüyoz böyle orta kol. ayrıca biraz daha ışıldaklı bir şeyler yapın bea :D

Abicim bu orta kollar iki gün su koyuvermez dimi. Düşünsenize tam gaz yolda gidiyon pulluk bir anda yerde. grin-*-s
Bunların bence paraya kıyıcan biraz iyisini alacan buna alıştınmı diğer kolları kullanmak zor gelir.
Paylaşım için teşekkürler.

balyacı sadık43 link=topic=43518.msg401431#msg401431 date=1305570162' Alıntı:
Abicim bu orta kollar iki gün su koyuvermez dimi. Düşünsenize tam gaz yolda gidiyon pulluk bir anda yerde. grin-*-s
Bunların bence paraya kıyıcan biraz iyisini alacan buna alıştınmı diğer kolları kullanmak zor gelir.
Paylaşım için teşekkürler.
bende alacamda aynen dedigin aklıma geliyo bozuk yolda iki çırpsın küt iner yere diom ıh-*-s

Bu hidrolik ortakollarda beni düşündüren yağ kaçağının olup olmayacağı. Yani zamanla contaların aşınmasıyla veya yağ çıkışına takılan jak ' ların eskimesiyle yağ sızıntısı olup olmayacağı konusunda şüphelerim var. Sonuçta her zaman yük altında kullanılacak. Biz pistonlu mibzer kullanıyoruz ve yağ sızıntısı oluyor onda.
Geçenlerde Has Hidrolik firmasının yetkilisiyle konuştum da ihtiyaca göre üretim yaptıklarını yani kişinin kullandığı en ağır ekipmana göre üretim yaptıklarını söyledi. Yağ kaçağı olmaz dedi ama adam üretici sonuçta 'sızıntı olur sakın alma' diyecek değil.

Neyse. güzel paylaşım, traktör güzelmiş maşallah. Paylaşım için teşekkürler...