HİDROLİKLE ÇALIŞAN ARA KOL

FİRMA ADI : HAS HİDROLİK
EKİPMAN ADI : HİDROLİKLE ÇALIŞAN ORTA KOL(KÜÇÜK BOY )
KAPALI BOYU : 65 CM
AÇIK BOYU : 90 CM
STROK BOYU : 25 CM
KALDIRMA KAPASİTESİ : 2-4 TON
İMALAT YERİ : AYDIN
TELEFON ( FAX ) : 0256 219 02 65
CEP TEL :0533 438 99 01-0530 441 81 09
FİYATI :235 TL ( KDV DAHİL) ( HORTUMLAR DAHİL FİYATIDIR )
NOT: TÜRKİYENİN HER YERİNE YOLLAMA İMKANIMIZ MEVCUTTUR.HER BOY VE EBATTA HİDROLİK PİSTON İMALATIMIZ MEVCUTTUR

Ynt: HİDROLİKLE ÇALIŞAN ARA KOL

Paylaşımınız için teşekkürler. Bu tip orta kollar son zamanlarda epey kullanılmaya başlandı. Kaliteli bir üretimle yapılan kolların çok kullanışlı olacağı kanısındayım.
Ürünlerinizin görselleri varsa ve bizimle paylaşırsanız daha somut şeyler elde edebiliriz.

Garanti durumunuz nedir? Sonuçta çifçimiz yeri geldiğinde 1 tondan fazla yük kaldırıyor orta kolla. Sizi diğer markalardan farklı kılan özellikleriniz nelerdir? Ne tarz kullanımlar orta kola zarar verir?

doganbey1 link=topic=43545.msg402032#msg402032 date=1305655321' Alıntı:
Garanti durumunuz nedir? Sonuçta çifçimiz yeri geldiğinde 1 tondan fazla yük kaldırıyor orta kolla. Sizi diğer markalardan farklı kılan özellikleriniz nelerdir? Ne tarz kullanımlar orta kola zarar verir?
dogancan güzel sorular yanıt bekliyoruz.. ayrıca mesela orta kolu biz pulluk için ayarladık sonra kolu kapattık tekrar eski ayarlı konuma kolayca getirecegimiz bi ayar çentigi veya işareti varmı yoksa orta kollu tekrar ayarlamak için acıp kapayıp ugraşacakmıyız ayarı tekrar tutturmak için..

2 senedir başka marka kullanıyorum marka degilde malzemeleri kendim topladım özel kendime göre yaptırdım 10 tona kadar dayanır en ufak bi soru olmadı ekipman ayarına celtik falan istemez kendi ayarınıza kalmış en agır işte kullandım traktörün önünüde kaldırır taşda yükledim kum da normal orta koldan daha saglam kullanımı tabi malzeme kalitesi degişir

DqN 58 link=topic=43545.msg402051#msg402051 date=1305656686' Alıntı:
Babam telefonla aramış görüşmüş sizinle. Ceya 023 abinin dediği gibi tekrar eski konuma getirmek için bi çentik falan varmı
erkuntlardakilerde var ayar derecesi :)