ENTER 444-FİAT 415 KIYASLAMASI

Arkadaşlar 80 model civarı enter(yarım dizel) 444 mü 66-68 model civarı fiat(tam dizel) 415 mi yılda iki kez belki üç 14 dönüm bag arası rotavatör veya kaz ayagı çekecek toprak tavındayken,
Bir çok arkadaşın burnunu kıvırdıgı bim-*s motorlar bunlar ancak traktöre şu an fazla para baglamak istemiyorum,
Mümkünse sadece konu hakkında bilgisi olan arkadaşlardan yukardaki motorların eksi artı yönlerini rica ediyorum.

Ynt: ENTER 444-FİAT 415 KIYASLAMASI

fıat yakıtı manevrası sağlamlığı iyidir ama marş olayına gelince sıkıntı verir krank tam tur yapmayınca çalışmaz onun içinde 24v dinoma ve 24v akü gerekir bunun dısında iyidir
enter dersen yakıtı batırır manevrası kötüdür sağlımlık konusunda bişey diyemem bana kalırsa iyi bir marş sistemi olan fıat bağ bahçe için düşünüyosan leylant bakabilirsin 14 dönüm için idealdir daha küçük işler için başak 17 başak 12 olabilr bim-*s

bakma sen her lafa bilader 15 sene enter 444 kullandık hiç bir sıkıntı yaşamadık ama temizini bulmak lazım 3 çeşit oluyor bunlar ingiliz alman hindistan ingilizini bulursan kaçırma al derim newholland td 80 dt aldık ama hala enter ' i kullanıyoruz küçük işlerde yeni bağ bağçe işlerinde üstüne tanımam bas basabildiğin kadar ben çekmem demez

evet enter iyidir ama vitesi kolay gecmez 415 i aslında hiç sıralamaya sokma o hayal ürünü tamirciden cıkmaz bana kalırsa 14 dönüm arazi için şöyle
çeşitli işler hafif engebeli arazi için: ford 2000
güc önemli bn kullanırım üstesinden gelirim diosan: enter
hafif işler için örn:bağ bahçe: leyland
dağada hafif ve az işler için : başak 12 17
tamirci bizim bacanak diyosan : fıat 415 nasıl olsa her hafta dinoma kömürleri yanck oap*-s oap*-s

saimbal link=topic=43555.msg440843#msg440843 date=1315257929' Alıntı:
evet enter iyidir ama vitesi kolay gecmez 415 i aslında hiç sıralamaya sokma o hayal ürünü tamirciden cıkmaz bana kalırsa 14 dönüm arazi için şöyle
çeşitli işler hafif engebeli arazi için: ford 2000
güc önemli bn kullanırım üstesinden gelirim diosan: enter
hafif işler için örn:bağ bahçe: leyland
dağada hafif ve az işler için : başak 12 17
tamirci bizim bacanak diyosan : fıat 415 nasıl olsa her hafta dinoma kömürleri yanck oap*-s oap*-s
;D ;D