Bomba-7 Claas :)

Ynt: Bomba-7 Claas :)

erdal600 link=topic=43631.msg404047#msg404047 date=1305904129' Alıntı:
İhtiyacı olan bırısı almıstır :) koyarsan calınacak seyı calarlar koymasın ders olmus ıste :)

hemde öyle bir ders olmuşki bi daha traktörleri bile bisiklet kildiyle kitler çalmasınlar diye :D

Güzel paylaşım Doğancan. CLAAS ' larda her zamanki gibi fuarın gözdesi olmuş. Kalabalıktan belli oluyor. Sizde standı mesken tutmuşsunuz....;) Kapıların kilitli olması biraz hırsızlıktan kaynaklanıyor. Ben fuarlarda çakmağı, kullanma kılavuzu çalınan çok traktör gördüm. Adam broşür diye kullanma kılavuzunu alıp gidiyor. Takım kutusundan çivisini alıyorlar. Böyle çok durumlar oluyor. Görevlilerin yakından takip etmesi gerek. Ama adamlarda onca insanla uğraşırken yoruluyorlar. Fendt mesela kapılar kilitli Ferruh abiyi her seferinde standı ziyaret ettiğimde görüyorum. Millete traktörü anlatmaktan dilinde tüy kalmıyor. Artık ezberlemiş. O yüzden arada kapıları kilitliyorlar. Fendt ' te çoğu zaman kilitli ama onda da fiyatının biraz etkisi var...

Aga sen Ferruh ustamı gördüm cidden üzüldüm ya. Ne adamlar var geliyo bu ne malı bu ne marka kaç para :D fentin de video olarak bombaları var ama :D
Muhammet kardeşim eyvallah sağolsın

rahimavci link=topic=43631.msg404043#msg404043 date=1305903838' Alıntı:
dedimki millete kurcalama demekle olmaz bin yanına anlat traktörü dedim hem kontrol etmiş olursun hemde müşteri memnuniyetine dönüşür dedim özür dilemeye başladı abi valla çakmaklık çalınmışda ondan dedik filanda falanda dedi koydum geldim sonra
Bizim insanLar da bi garip ya napacan çakmaklığı arkadaş git bari iyi bişe çal :D :D

DqN 58 link=topic=43631.msg404385#msg404385 date=1305920928' Alıntı:
Claas Süperdir. En iyilerden :D Güzel Paylaşım Doğancan abi :D
Rahim abi yerinde olsaydım yemin ederim Kafayı gömerdim

babam olmasa hepsini ipe çizerdim ama ayıp olacak diye seslenemedim ekip kalabalık zaten bi dalarsak polis gelmeden bi ALLAH ın kulu durduramazdı :)

cnr42 link=topic=43631.msg404682#msg404682 date=1305977482' Alıntı:
Bizim insanLar da bi garip ya napacan çakmaklığı arkadaş git bari iyi bişe çal :D :D

salak işte ondan sonra gelen yabancı konyalıyı hırsız bilir artık

GENCUS link=topic=43631.msg410365#msg410365 date=1306825006' Alıntı:
yav kaça kadar serisi var bide 420 cllas kaç para

ARION 420 ve 430 CIS modeli şuan için ülkemize geliyor. ARION 420 60.000 Euro civarı bir fiyata sahip. ARION 430 CIS ise 67.000 Euro civarı bir fiyata sahip.

geçenlerde bursa autoshova gimiştim adamın biri tutmuş birtane sıfır meganin koltuğunu jiletlemiş biri de tutmuş daf marka tırın teybini ve takoğrafını çalmış ... doğancan haklı bizim milletin derdi neyse arabanın koltuğunu jiletler yada tutar takoğrafını çalar ...