Bomba-7 Claas :)

19.05.2008
11,882
800
Edirne

Hizliupload.com
Hizliupload.com
Hizliupload.com
Hizliupload.com
Hizliupload.com
Hizliupload.com
Hizliupload.com
Hizliupload.com
Hizliupload.com
Hizliupload.com
Hizliupload.com
Hizliupload.com
Hizliupload.com
Hizliupload.com
Hizliupload.com
Hizliupload.com
Hizliupload.com

Tam gaz devam :D Arkadaşlar bu sene slajları bu makinala biçecem :D Bilederimde makinanın ağzındayken Nazmi, bileder buna bi kaptırdın mı kendini abbooo :D de gidi Allahım dehhh :D dedi

Ynt: Bomba-7 Claas :)

claas ın kapıları herkese açıktı.. fendt bunu biraz örnek almalı bu makınada ondan aşağı değil hani. fendtin etrafındada güvenlik şeritleri vardı bakmak için sadece satınlamak gerekiyomuş..labigitya :D güzel paylaşım kerşanlı doğan :D

:D Teşekkürler hepnize.
Volkan koca claas ınd kapıları kapalıydı :D
Lalecim benim :D
Semih adamlarda bir yerde haklı ama. 400 milyarlık motor zaten parçası pahalı. Almak isteyenveyahut detaylı incelemek isteyen olursa kapıları açıyolar. Kimin bindiği belli değil. E birde o makina satılmış. Sen ister misin başkasının senşin motorunu kurcalamasını :D

doganbey1 link=topic=43631.msg403899#msg403899 date=1305891055' Alıntı:
:D Teşekkürler hepnize.
Volkan koca claas ınd kapıları kapalıydı :D
Lalecim benim :D
Semih adamlarda bir yerde haklı ama. 400 milyarlık motor zaten parçası pahalı. Almak isteyenveyahut detaylı incelemek isteyen olursa kapıları açıyolar. Kimin bindiği belli değil. E birde o makina satılmış. Sen ister misin başkasının senşin motorunu kurcalamasını :D
ben hepsinide açık gördüm, belkide onun anahtarı evde kalmıştır ;D

Bunu bilemezsiniz ki. Ben ne insanlar gördüm. A bu kol ne işe yarıyo diyo ileri geri vurduruyo. Shutte Kolunu sanki 70-66 da levye geçirir gibi geçirmeye çalışıyo. Siz olsanız 200 bin lira üstü traktörü sergilerken açar mısınız? Ve sattıktan sonra bir şikayet gelse mahçup olmaz mısınz? Ayrıca böyle bir traktör alıp orası burasınn kurcalanmasını ister misiniz?

Bununda yolu var bır kac kısı koyarsın basına anlatarak gosterır mılleıtnde ıcınde kalmaz hemde ogrenmıs olur hemde malını tanıtmıs olurlar. Amaç daha cok satmaksa reklam sart

Reklam şart tabi ama şuda var. Ben FENT standında gördüğümü söyleyim. Belki bir anda 20 kişi ustamın etrafına toplandı ve o ordan bir soru başkası bir soru. İnsanın aklı karışıyo yoruluyo. Almak niyetinde olan hoşuna giden varsa gider görevliye derdini anlatır sonrada tanıttırır motoru.

erdal600 link=topic=43631.msg404042#msg404042 date=1305903713' Alıntı:
deseydın gel bılmedıklerını soyleyım ben sana :)

dedimki millete kurcalama demekle olmaz bin yanına anlat traktörü dedim hem kontrol etmiş olursun hemde müşteri memnuniyetine dönüşür dedim özür dilemeye başladı abi valla çakmaklık çalınmışda ondan dedik filanda falanda dedi koydum geldim sonra

rahimavci link=topic=43631.msg404043#msg404043 date=1305903838' Alıntı:
dedimki millete kurcalama demekle olmaz bin yanına anlat traktörü dedim hem kontrol etmiş olursun hemde müşteri memnuniyetine dönüşür dedim özür dilemeye başladı abi valla çakmaklık çalınmışda ondan dedik filanda falanda dedi koydum geldim sonra
İhtiyacı olan bırısı almıstır :) koyarsan calınacak seyı calarlar koymasın ders olmus ıste :)