KUBOTA mı LS Traktör mü iyidir?

KUBOTA mı LS Traktör mü iyidir?

• Kullanılan toplam oy
    76
Ynt: KUBOTA mı LS Traktör mü iyidir?

ikisiyle kıyas konusunu bilemiyorum ikiside hla çok yeni ls traktörlerin 60 lık ve altlarında Mitsubishi 70 ve üstündeki modellerde
iveco eoro3 motor mevcut ....

japon malı ile sağlamlıkta hiç biri mukayese edilemez.. kubota çok köklü ve büyük bi marka ls ye göre.. ve kubota traktörün tüm parçalarını kendisi üretiyor motorundan şanzımanına kadar... LS Kubota ile mukayese edilemez .. japon malı denince durup düşünmek lazım tabi amerikada pazarın %40 ı na sahip bi markadan söz ediyoruz... avrupa da harıl harıl o kadar köklu markalar içinde satış yapan bi marka kubota... LS hiç kullanmadım sadece inceleme fırsatım oldu donanımlı .. kubota yı bizzat kullanıyorum performansı ve yakıtı çok iyi.. 16valfli tdi kubota v3800 motoru süper..

ceya023 link=topic=43665.msg404583#msg404583 date=1305959154' Alıntı:
japon malı ile sağlamlıkta hiç biri mukayese edilemez.. kubota çok köklü ve büyük bi marka ls ye göre.. ve kubota traktörün tüm parçalarını kendisi üretiyor motorundan şanzımanına kadar... LS Kubota ile mukayese edilemez .. japon malı denince durup düşünmek lazım tabi amerikada pazarın %40 ı na sahip bi markadan söz ediyoruz... avrupa da harıl harıl o kadar köklu markalar içinde satış yapan bi marka kubota... LS hiç kullanmadım sadece inceleme fırsatım oldu donanımlı .. kubota yı bizzat kullanıyorum performansı ve yakıtı çok iyi.. 16valfli tdi kubota v3800 motoru süper..
sendeki kubotanın hangi modeli.satış fiyatlarını nereden buluruz.

TT 55 link=topic=43665.msg404614#msg404614 date=1305964490' Alıntı:
kubotanın bu çevrede servis yada bayisi va mı...
abi servis konusunda bi bilgim yok fakat denizli de kumkısık tamı ne galariciler sitesi varya orada bayisi var sanırım geçen sene 25 30 bg lik sıfır traktorleri vardı çunku gitmiştik çocuk oyuncagı gibiydi buyukleri yoktu ama kucuklerinin arkasında kendine uygun pulluklar falan takmışlar veya onune kepçe takmışlar dı..

hiç bir yerini incelemeyin sadece kabca arkasına geçin hidrolik sistemine üç nokta askı sistemine bakın farkı göreceksiniz 2300 kg kaldırma kapasiteli m6040 ta bile lift var .....kubota açık ara önde ayrıca kubotanın rakibi ithal nh ler alman johndere

Merhaba arkadaşlar1968 de 135 lik massey ferguson, 1977 den bugüne kadar da 165 likmassey ferguson kullanıyoruz.Bazı ekipmanları kullanmada yetersiz kaldığından traktörü yenilemeyi düşündük. Kubota nın ME9000 lik olanı gördük traktörün işçiliğini çok beğendik 6 ana vites, 16 valf motor, dönüş çapının dar olması,idrolik kaldırma gücü ve motorun sesini de duyduktan sonra bizi büyüledi. Daha sonra 2011 modellerini gördük arazide denedik performansı süperdi izleyenlerde çok beğendiler. M8540 modeline karar verdik. sizlerde bildiklerinizi paylaşırsanız sevinirim.

kardeşim biz ceya023 ile beraber 2 tane 2011 8540M aldık süper motor artı yakıtı motrorum daha 72 satte toprak ağır 4 14 kalın pulukla kalasikle dönüme 1.3 litre euro dizel yaktı ama 100 satten sonra motor açılıyor bence dahada az yakar süper makine manevrası tek çekerden daha iyi adamlar yapmış hiç duyrdadan alın derim

TT 55 link=topic=43665.msg404609#msg404609 date=1305963706' Alıntı:
sendeki kubotanın hangi modeli.satış fiyatlarını nereden buluruz.
bendeki m8540 modeli zaten resim ve videolarını sitede paylaştım türkiyede ilk m40 serisi kubotayı ben ve yahya abi aldık bir kaç ay evvel.

.
Kemal YILAN link=topic=43665.msg404708#msg404708 date=1305982303' Alıntı:
Merhaba arkadaşlar1968 de 135 lik massey ferguson, 1977 den bugüne kadar da 165 likmassey ferguson kullanıyoruz.Bazı ekipmanları kullanmada yetersiz kaldığından traktörü yenilemeyi düşündük. Kubota nın ME9000 lik olanı gördük traktörün işçiliğini çok beğendik 6 ana vites, 16 valf motor, dönüş çapının dar olması,idrolik kaldırma gücü ve motorun sesini de duyduktan sonra bizi büyüledi. Daha sonra 2011 modellerini gördük arazide denedik performansı süperdi izleyenlerde çok beğendiler. M8540 modeline karar verdik. sizlerde bildiklerinizi paylaşırsanız sevinirim.

usta m8540 modelinden çok memnunuz.. şuana kadar aldıgıma hiç pişman olmadım.. yahya abide öle.. çok canlı ve guzel motoru var.. isteklerini karsılıyorsa çok iyi seçim olur.. kendin test edip dene eminim memnun kalıcaksındır.. benim ve yahya abinin videoları ve resimleri var kubota bölümünde bolca oradaki yorumları okuyabilirsin..

bende 4 adet traktör var, MF 398, same argon 70, deutz agroplus 87, kubota me 9000.
bir tane şoför abim var kendisindede MF 285 var kubota dan başka traktöre zor bindiriyoruz.
ve bir kubota LS ile mukayese edilemez.Kubota ve LS nin yek ortak yanı konik dişli ön difransiyelleri,Kubota safkan bir Japon dur, LS ise İtalyan ların patenti altında Kore de üretilen bir markadır.
LS de sadece 90 serilerinde hidrolik sistemlerinde teknoleji var, oda okadar kullanışlı değil bence.

Kemal YILAN link=topic=43665.msg405175#msg405175 date=1306071145' Alıntı:
teşekür ettim ancak 1.3 yakıt 1000m2 (bir dönüm pullukla) deki yakıtsa fazla düşük değilmi. pAYLAŞTIĞINIZ bilgiler gerçekten çok olumlu. Kararımızı verdik herhalde m8540 tamam.
hocam siz merzifonlumusunuz ve polismisiniz...Serkan bey diyodu...