Durmadan artan inek sayısı

Ben daha önce bu oyunun 2009 versiyonunu oynamıştım, sonradan sıkılıp bırakmıştım. Şimdi 2011 versiyonu daha çok hoşuma gitti.
Ben oyun biraz daha zor olsun diye ve gerçekçilik bozulmasın diye oyuna mod eklenti v.s. eklemiyorum. Fakat şöyle bir sorunum var, Oyuna başladığım zamanlarda denemek için 1 tane inek satın almıştım biraz çim verip sütünü satmıştım v.s. inek kısmı hoşuma gitmemişti. Oyun saatiyle toplam oyun sürem 16 saat civarı oldu ve şuan ben satın almamama rağmen 250 küsür tane ineğim var. Beslemiyorumda bir gelir kaynağı değil ama sıkıştıkça inek satıyorum ve bol bol para geliyor. Acaba bu genel bir hatamıdır, yoksa bana denk gelen bir bugmıdır bunu merak ettim.

Ynt: Durmadan artan inek sayısı

Ya para bol oldumu oynamanın bi anlamı kalmıyoki. Bi nevi hile gibi oluyo. Günde 300.000 galon süt veriyo hayvanlar ot yetişmiyodu. Bende oyun ziyan olmasın diye bütün inekleri sattım, parayıda en pahalı biçerdöveri sürekli satın alıp satarak bitirdim. Neyse ki artık artmıyo inekler.

Aslında ben başta, hayvanlar çiftleşerek çoğalıyo sanmıştım gerçekçi olsun diye :D

Ynt: Durmadan artan inek sayısı

freexman link=topic=43702.msg406679#msg406679 date=1306318481' Alıntı:
Ya para bol oldumu oynamanın bi anlamı kalmıyoki. Bi nevi hile gibi oluyo. Günde 300.000 galon süt veriyo hayvanlar ot yetişmiyodu. Bende oyun ziyan olmasın diye bütün inekleri sattım, parayıda en pahalı biçerdöveri sürekli satın alıp satarak bitirdim. Neyse ki artık artmıyo inekler.

Aslında ben başta, hayvanlar çiftleşerek çoğalıyo sanmıştım gerçekçi olsun diye :D
:) :) :)