xonon + led + film modifiyeli steyr 8073 silivriden saygılarımla ....

Ynt: xonon + led + film modifiyeli steyr 8073 silivriden saygılarımla ....

xenon normal holojen ampulden 2 -3 kat daha fazla ısık verir balastlıdır balast sayesinde ampule giden gerilim yükselir 100 v ile 220 v arası diğer ampullere görede fazla akım çeker ama sisin ve diğer ampullerin vereceği ısıktan daha güzel ve gösterislidir fiyatı 150 tl( benim aldığım ) ama bağlamasını bilmmessen 200 tl bulur ön film aynalı kemer yan camlar orta siyah yan lambalar mavi arkalar kan kırmızısıdır ön pancurda 1 m mavi led . motor içi aydınlarmada 40 cm kırmızı led kullanıldı yanmaz kablo sayesinde yanmaya karsı önlendi ön pancur altındaki v seklindeki ağırlıktada kırmızı led vardır ...

gelevrili link=topic=43725.msg405060#msg405060 date=1306050654' Alıntı:
xenon normal holojen ampulden 2 -3 kat daha fazla ısık verir balastlıdır balast sayesinde ampule giden gerilim yükselir 100 v ile 220 v arası diğer ampullere görede fazla akım çeker ama sisin ve diğer ampullerin vereceği ısıktan daha güzel ve gösterislidir fiyatı 150 tl( benim aldığım ) ama bağlamasını bilmmessen 200 tl bulur ön film aynalı kemer yan camlar orta siyah yan lambalar mavi arkalar kan kırmızısıdır ön pancurda 1 m mavi led . motor içi aydınlarmada 40 cm kırmızı led kullanıldı yanmaz kablo sayesinde yanmaya karsı önlendi ön pancur altındaki v seklindeki ağırlıktada kırmızı led vardır ...

xenon lar kaç K meriç ? bence şu konuda yanılgı var normal halojen farın ve ampulun ki yeni traktörlerde var yerini xenon tutmaz traktörde görsellik saglar diğer araclarda saglıyor tabi...Fakat parlama yapıyor hele yagmurlu havada traktör sanırım hızlı gitmediği için yolu net görebiliyosun ))) Ama traktörden hızlı giden araçlarda xenon problem 6000k dan üzeri için söylüyorum. xenon markası nedir balastlar kalitesi sorun cıkmaz. M-tech öneririm ama traktöre deger mi bilmiyorum yanlış anlamasın kimse ön taraf sekmekten inip cıkmaktan darbe alma olasılıgıda yuksek ampuller dayanmayailir sarsıntıya balastları sabitlersinizde ampuller zor.
Tavsiye edilen net görüş için 4300-4500 K dir.(otomobil ve diğer araçlar için)

fotoraf1333.jpg

linke basınca bnde gözükmüyo benm pc göstermiyo açık şeklde eklersnz sevnrm :)

6000 kelvin h4 ampul birde adım meriç değil cem ama benim hemşeri olduğu için karıstırmısındır normal nede olsa silivriliyiz steyrede önem veririz ... *098*- *098*- *098*-