Su motoru

Küçük 650 m2 bir bahçemiz var.Bulunduğu yerde elektrik yok.Benzili su motoru almaya karar verdik.Su motorları hakkında bilgim yok.Netten bakıyorum bir sürü marka model neyin ne olduğunu da bilmiyorum bils-*- kullananlar varsa tavsiye edebilcekleri bir marka model varmıdır?Yardımlarınızı bekliyorum. :)

Ynt: Su motoru

demir45 link=topic=43791.msg405752#msg405752 date=1306166200' Alıntı:
Hondanın önerebileceğiniz bir küçük modeli var mıdır? Nette 700 tl den aşağı bulamadım.Biz 300 tl lik falan bir şey arıyoruz.

bende küçük bir tane var ... çin malı bir şey ... bahçe işini gayet iyi hallediyor ... zaten birkaç marka dışında piyasanın tamamı çin malı ... millet bepğenmesede bence çin malları sağolsun böyle ufak tefek işlerimizi ucuzca hallediyoruz .... 60 lık sulama borusunu 10 mt reye kadar tam doldurup basıyor ... sonra suyu sal gitsin ... fiskıya takmıyozya salma su işte .... kürekle iki yol verdimi iş halloluyor :)

Doğru diyorsun abi .Salma su bizimkide biber,domates,patlıcan birde ağaçları sulasın yeter başka bir şey istemiyoruz.Su 10 metreden çıkıyor bizimde.Sizinkini markası nedir abi.Çin mallarının bile iyisi kötüsü var.

demir45 link=topic=43791.msg405931#msg405931 date=1306177945' Alıntı:
Doğru diyorsun abi .Salma su bizimkide biber,domates,patlıcan birde ağaçları sulasın yeter başka bir şey istemiyoruz.Su 10 metreden çıkıyor bizimde.Sizinkini markası nedir abi.Çin mallarının bile iyisi kötüsü var.

markasından hiç haberim yok ... daha önce iş yaptığımız bir firmadan almıştım ... markasına bakmadım bile hiç ...