Radio TRAKKULUP.....

Belki aranizda bilen vardir..Flatcast diye bir webradio programi var..Acaba diyom acsak patlarmi, DJ sorunu yasarmiyiz.. Ne dersiniz...Bence güzel olurdu...Ordan onaylayip linki forumun bi kenarina yerlestirecez..Hem chat yapabilecez hemde müzik dinliycez..DJ lerden istek bilenem isteyebilirik...Haydi yorumlari alalim...

Ynt: Radio TRAKKULUP.....

Benim flatcast ile biraz hasir nesirligim var. Ama cok fazla zaman ayiramam, birde elimde müzik yok. eger haydin baslayak derseniz elimden geleni yaparim. Hergün 1 saatimi radyoya ayiririm. Tabi radyo girerse devreye rekor denemesi fosss olur.))) ama bence yapmak lazim. tek tek mesaj yazmak baska 10 15 hatta belki 50 kisinin bi arada muhabbet etmesi baska...Muhtar tekrar aktive edermi acaba...Edermi hasannnnn.......

satocan58 link=topic=43800.msg406345#msg406345 date=1306262156' Alıntı:
Benim flatcast ile biraz hasir nesirligim var. Ama cok fazla zaman ayiramam, birde elimde müzik yok. eger haydin baslayak derseniz elimden geleni yaparim. Hergün 1 saatimi radyoya ayiririm. Tabi radyo girerse devreye rekor denemesi fosss olur.))) ama bence yapmak lazim. tek tek mesaj yazmak baska 10 15 hatta belki 50 kisinin bi arada muhabbet etmesi baska...Muhtar tekrar aktive edermi acaba...Edermi hasannnnn.......
valla çok haRika olur abi.şu ara sınavlar var ama hazirandan itibaren günlük belirli bi süre bakabilirim.Bu işi biraz önemsersek yapaRız..

Mustaf-a link=topic=43800.msg414099#msg414099 date=1307588125' Alıntı:
Belki iki senedir bizim radyomuz var ama toplasak belki iki ay anca açılmıştır. Aşırı derecede DJ sıkıntısı yaşanıyor, birinci gün herkes hevesli, ikinci gün firar. Bu sorun kolay kolay çözülmez.

tıpkı aynısı moderatör konusunda oldg gibi iki gün girer üçüncü gün fener ile ara :D

öncelerden radyoyu bazen açyodunuz ama artık onuda yapmıyorsunz .
dj olarak yapablrm ama önce biraz stajer gibi takılırm sonrası kolay :D yaparm ben bu işi
yarın köye giderm yağmur yağmassa .. pazar akşamı gelirm cumaya kadar radyoya 7/24 canlı yayın yapablrm
cumadan sonra ne zaman gelrm bilmem benm sezon haftaya başlar :D ancak hafta sonları gelrm o zmnda dj lik yaparmıyım bilmiyom sezon bitince buralarda olurm gene :) tabi dj olablcek şansımız varsa :D