70-66 98 model

Ynt: 70-66 98 model

Belkide çoğunuz sorucaksınız neden bayiye vermiyorsun ben sıfır alma taraftarı pek değilim bir demir parçasını milyar dökücem yerde 10-15-20 lira aası katarım sıfır ayrnda 2. el traktör dolu ben o yüzden burayada koydum bulamassam ozmn sıfır alıcağım

Ynt: 70-66 98 model

Takasta 45 verirler bayiler , ama kendi sattıkları sıfır traktörlerin fiyatlarınıda şişirilmiş olarak satarlar sana. 45 bin peşin paraya satman zor , krediye uygun değil çünkü , 45 bin peşin parası olan adamda gelip 12-13 yıllık traktöre bu parayı biraz zor bağlar. Bizim burdan 2 örnek vereyim , 2 kiş bizde john deere 5075 e aldı , bir tanesi takasa traktör verdi , bir tanesi takasa bir araç vermeden 2. traktörü olarak aldı jd yi. Takasa vermeyen adam jd yi 49 a biraz para birazda kredi ile aldı , takasa traktör veren adam ise jd yi 57 ye aldı. 57 alaln adamın traktörünü bayi takasta 25 e tuttu , ama 25 edecek bir piyasası yoktu traktörün , bayiler takasta şişirme yapıyor , maksat sana sıfır traktör satsın. Benim fikrim nakit 40 bulursan satabilirsin. Ama tabi gider bir meraklısı çıkar gelir 45 e alır , ticaret bu biraz şans ve kısmet faktörüde var. Hayırlı müşteriler sana.