CANGUSLARIN ARTİZ OLUŞU :) :) SAKARYA FIRAT ÇEKİMLERİNDEN KARELER

Sakarya fıratın gelecek hafta yayınlanacak olan bölümünde bir sahne bizim işletmede çekildi kerküklünün yiğenini canlandıran ve diziye yeni katılan esmanın mesleği yani hayvancılık :) işinde uzman bnm gibi canguslara iyi bakmış hayvanların maşşlaahı vardı şety*-* neyse buyrun resimler bn yokum soranlara duyurulur :)

Ynt: CANGUSLARIN ARTİZ OLUŞU :) :) SAKARYA FIRAT ÇEKİMLERİNDEN KARELER

Güzel paylaşım. Muhtardan önce canguslar meşhur oldu...:D Her ne kadar diziyi hiç izlemesemde bölüm ne zaman yayınlanıyorsa haber verin internetten izleyelim...:D

Ooo muhtarım maşallah yaw, cangusları da ünlü etmişsin. Sen de bir köşeden ufak bir rol kapıvereydin, işletmeyi öyle beleşe kullanmak olur mu.. :D

flaş flaş ' ' canguslar dızı sektorune hızlı bır gırıs yaptı ' ' :D KOÇ TARIM ın haberıne gore ıspartada yapılan sakarya fırat dızısınde cangusların reytıng artısı getırecegı dusunuyor zuha-*-s zuha-*-s

Hacı senin işletmeyi sinema dünyası keşfetti..:D Bir seni kızlar keşfedemedi..:( Pes yani..
Güzel paylaşım, merakla bekliyecez bu bölümü.

Süper Muhtarım Sakarya fırat sizin memlekettemi çekiliyor yaw :S ben sürekli izliyorum Sakarya fıratı bu bölümüde asla kaçırmam :) bu arada Muhtarım senin canguslar meşhur olunca hiç besilenmelerini bekletme derim bi açık artırma sakarya fıratın cangusları diye danesi 10 binden sat gitsin ;D ;D :D

ooo tüm ekip orda mükemmel birşey hiç kaçırmadım ilk başından beri bakıyorum diziye kendileriyle tanıştınmı muhtar nasıl insanlar

Yorumlarınız için tşk arkadaşlar bu seneryo için bir ücret talep etmedim çekim yaptıkları yerde hatırlayanlar vardır blki önceki resimlerden ortada kocaman ..oktan bir küçük tepe vardı onu kepçe ile temizlediler gecenin bi yarısında :) ertasi güne hazırlık için bizimde arayıpta bulamadığımız akşama kadar ileri geri uğraşır dururduk traktör ile şety*-*

Gece operasyonu

temizlenen tepe :)

9e4d7acd.jpg

Sevgili muhtarım, Tesadüfe bak ki sakarya fıratı izlerken aynı zamanda senin yazılarını ve resimlerini inceliyorum. Birde baktım ki senin işletmede çekilmiş bu bölüm, ayrı bir tad ayrı bir zevk oldu benim için.
Ellerin dert görmesin.