tl100 mazot sensörü

makina ikide birde filtrede su var uyarısı veriyor depoyu bile söküp temizledim ,yine uyarı veriyor fitreyi açıyon sinek kanadı kadar su... buna bi çözüm buldum ..ara filtre dedigimiz filtrenin önüne benzinli arabalardaki su ayırıcı filtreden taktım ufak bişey 5 lira bir daha sensör uyarı vermedi hepsi bu parçanın altında birikiyor söküp temizliyorum mazot israfıda olmuyor servisede sordum bi sorun olurmu die adam durakladı bu neden fabrikanın aklına gelmemiş süper olmuş dedi bütün traktörlerde kullanılabilir mf lerede takacagım birer tane

Ynt: tl100 mazot sensörü

servis dogru soylemiş fabrikanın neden aklına gelmemişki bizim erkuntların mazot filtresi ömurluk altında bi vida var enjektor e su vermiyo mazot filtresinin içinde suyu bi yerde biriktiriyo sadece arada bi filtrenin altındaki vidayı sokup çok az bi sulu mazotu salıyosun geri takıyosun bitiyo new hollandlarda oyle değil demekki

rençberçiftci link=topic=44004.msg408673#msg408673 date=1306592106' Alıntı:
Dediğiniz matahın fotosunu koyabilirmisiniz?
foto ekleyemiyorumki araba parçası satan her dükkanda bulunur renonun benzin su süzgeci ufacık birşey
rahimavci link=topic=44004.msg408675#msg408675 date=1306592455' Alıntı:
güzel bi çözüm olmuş böyle bir sorunla karşılaşırsam yapacagım :D teşekkürler bilgilendirme için
ok-*-s
cazgin0020 link=topic=44004.msg408636#msg408636 date=1306586348' Alıntı:
servis dogru soylemiş fabrikanın neden aklına gelmemişki bizim erkuntların mazot filtresi ömurluk altında bi vida var enjektor e su vermiyo mazot filtresinin içinde suyu bi yerde biriktiriyo sadece arada bi filtrenin altındaki vidayı sokup çok az bi sulu mazotu salıyosun geri takıyosun bitiyo new hollandlarda oyle değil demekki
fabrikada koymuş ama mazot fitresinde muşur var su ve pislik geldimi uyarı veriyor temizlemek için yarım litre mazot israf oluyor ve günde üç beş kez uyarı veriyor sen hesap et günde enaz 2 lt topraga döksen yazık degilmi bu aparatın içini temizlerken en çok yarım kahve fincanı anca dökülüyor suyu ve pisligi filtreye bile salmıyor doldumu boşalt

çözümleri kendimizde üretmek gerek bende tm 120 nin depraj merkezine çözüm buldum tm 120 si olanlar bilir depraj merkezi yağlıdır sık depraj kullanımında kepçede contayı bozuyor ve merkez değişmek zorunda kalıyor bende merkezi değilde contayı değiştiriyorum merkez 100 lira conta 2 lira :)

ramazanpullu link=topic=44004.msg408825#msg408825 date=1306607722' Alıntı:
çözümleri kendimizde üretmek gerek bende tm 120 nin depraj merkezine çözüm buldum tm 120 si olanlar bilir depraj merkezi yağlıdır sık depraj kullanımında kepçede contayı bozuyor ve merkez değişmek zorunda kalıyor bende merkezi değilde contayı değiştiriyorum merkez 100 lira conta 2 lira :)
güzel buluş işi çözmüşsün alk-*s devir iktisat devri hergün birşeylere zam geliyo uyy-*s 98 lira cepte ok-*-s

atabey link=topic=44004.msg408836#msg408836 date=1306608578' Alıntı:
evet mazot fltresinin altında olmasılazım .
var ama sinek kanadı kadar pislik yada su olunca hemen lamba yanar düüütt düüt uyarı verir temizlersin yine ...günde üç beş kez bukadarcık pislik içinher defa yarım litre mazot dökersin yazık oluyor ama şimdi pislik filtreye gelmiyor başka bir bölümde toplanıyor dolunca boşaltıyorsun en fazla yarım finca mazot dökülüyor uyarıda yok lambada yanmıyor.. ohh beee